Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Péntekre egy kis jókedv?

Péntekre egy kis jókedv?

Figyelt kérdés

Melyik az a szó, kifejezés, ami kiveri nálad a biztosítékot? Törtènetekről már olvastunk, engem most a szavak, kifejezések érdekelnek. Vagy bármi ami ehhez köthető, lehet cselekedet is :)

Nálam a : TEJCI, CICISTA, HURCIMAMI


2016. szept. 23. 10:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Negyvenéves, háromgyerekes anyuka még mindig többes szám első személyben beszél a gyerekeiről... Én az ilyenekre már nem reagálok, bevallom, de szerintem beszűkült gondolkodásmódra utal. Ennyire nem lehet már egyszerű valaki ebben a korban. És mégis.


A fenti kifejezéseket se tartom viccesnek, inkább taszítónak, negédesnek, ömlengősnek, egy felnőtt ember ne legyen már cukimuki. Ugyanúgy megjátszott, eltúlzott dolog ez és ugyanúgy tanszító, mint amikor egy lányt vagy nőt látok ahogy teszi az agyát egy férfinek, nyávogó hangon csacsog, csicsereg, dobálja a haját, megjátssza magát mint egy ócska lotyó. Lelacsonyító, undorító. Nem sok önérzetről tanúskodik.

2016. szept. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
En ezeket elfelejteni szeretnem;) Utalom ezeket a nevetseges megnyilvanulasokat.
2016. szept. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Most olvastam egy olyat hogy "papil". Ezen gondolkoztam hogy ez most evést vagy kakilást jelent-e...

"Cicizés" se valami bizalomgerjesztő szó.

Meg hogy a 2 és fél éves még 30 hónapos baba. Biztos csak azért zavar mert rossz vagyok fejszámolásból és kell par perc mire összerakom hogy a 50 hónapos gyerek az vajon hány éves lehet.

2016. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen 3as azt is bírom :) múltkor olvastam 34 hónapig szoptatott az anyuka :)
2016. szept. 23. 10:53
 5/16 anonim ***** válasza:
Mit akar jelenteni a hurcimami?
2016. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

babó, pocaklakó, szopizás (az elsőt szoptattam, most a másodikat is szeretném, de ez olyan émelyítő kifejezés), tápis (tápszeres baba), tápi, hurcimami

bláhhh

39 hkm

2016. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Jaj, a hurcimami :D Pedig én az vagyok (és kikaparom a szemét annak, aki így mer nevezni :D ).


5-ös, hurcimam az, aki hordozza a babáját, kendővel, vagy csatos hordozóval, mei tai-al, vagy bármi hasonlóval (szerintem a kengurusokat nem hívják így).


A cicista szintén a halálom, meg a tejci is, de minden ilyen -ci végű szó ugyanúgy. Tojci például :D


Aztán itt olvastam egyszer, hogy pipicici, meg szopimelcsi (csirkemell és szoptatós melltartó). Vaterán láttam azt hiszem, hogy valaki "iszicsomagot" hirdetett (csőrös itatókat). Valami másik fórumon meg azt, hogy "olyan aranyos a baba, amikor CICIL". Bankban, várakozás közben szóba elegyedett velünk egy néni, ő azt kérdezte, hogy "didizik-e" még a fiam. :D

2016. szept. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Minden amit eddig leírtatok. :)

Ami még eszembe jut az a: hányikázik... -.-


5ös: Hordozós anyukát jelent a hurcimami. :)

2016. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Egyik sem gyakorol hatást az érzelmi állapotomra, nem zavar. Hallok olyat, ami nem tetszik és foglalkozom a saját dolgommal, nem használom és kész. Tuti van olyan, ami meg másnak nem tetszik és te csinálod. De hogy ilyen apróság kiverné bárkinél a biztosítékot, azt elég furának tartom. Az a szint kb. az lenne, ha mondjuk valaki a nyílt utcán verné meg a gyerekét.
2016. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

cicakaki - az orrváladékra


Illetve volt, aki itt "nyuszikának" nevezte kislánya nemi szervét.


Böeeee...

2016. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!