Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » I-re végződő két szótagos...

I-re végződő két szótagos vezetéknévhez milyen fiú/lány keresztnevet adnátok/adtatok?

Figyelt kérdés

Mindenféle nevet írhattok, szívesen olvasom, s érdekel! ( Régi, magyar, külföldi, gyakori, ritka, különleges, dupla vezetékneveket)

Nekem jobban a különleges, ritka, dupla nevek jönnek be, de nem azt jelenti pont olyat is választunk....remélem hamarosan!



#I-re végződő
2016. szept. 28. 00:51
 1/8 anonim válasza:
34%
Emese,Hunor,Koppány,Lilla
2016. szept. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
En figyelembe vennem azt is, hogy a vezeteknev ket szotagja magas vagy mely maganhangzoju? Pl. Blablai vagy Bleblei, es peldaul az Emese nev tetszik, de nem adnam ezt a nevet, hogy Bleblei Emese, akkor inkabb lenne Bleblei Lilla, Katalin, akarmi.
2016. szept. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Eliza, Lotti, Liza, Jana, Lizandra.


Vince, Vencel, Boldizsar, Zalan.

2016. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

LÁNY: A legtöbb dupla név pl Annaróza, Klárabella félreértésre adhat okot, sokszor különírva láthatja viszont az ember, úgyhogy inkább két külön névként adnám. Így viszont inkább rövid neveket választanék, hogyha kettőt adnék, például, Sára Zita, Luca Nóra. Vagypedig olyan duplát, amit nem értenek félre, például Annamária, Julianna, Izabella. Vagy egy nevet de hosszabbat, például Brigitta, Viktória, Dorottya, Boglárka.


FIÚ: nem tudom, vannak-e dupla fiúnevek, úgyhogy vagy egy hosszabb/ritkább vagy két rövidebb/elterjedtebb nevet választanék. De hajlok az egy keresztnévre. Például Lőrinc, Sebestyén, Szabolcs, Nándor, Csongor, Bulcsú, ezek olyan érthető de nem unalmas nevek.

2016. szept. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első magánhangzó mély hangrendű a második magas hangrendű magánhangzó
2016. szept. 29. 00:33
 6/8 Sansa Strak ***** válasza:
92%
Miért nem írod ki a nevet, tuti száz van Magyarországon,senki se tudja ki vagy.Könnyebb segíteni.
2016. okt. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A vezetéknév legyen Bánfi.

Ha ehhez hasonló, akkor Anna, Petra, Sára, Julianna. Valamiért az "a" ra végződő nevek tetszenek egy ilyen vezetéknévhez nekem.


Fiú meg (szintén ehhez a vezetéknévhez nézve) Ádám, Ábel?


De ha kanyarban sincs a vezetéknevetek a Bánfihoz, amit a mély/magas hangrend, i végződés miatt írtam, akkor bocsi :)

2016. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Adél, Ármin
2016. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!