Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A csipesz jobb, mint a babaolló?

A csipesz jobb, mint a babaolló?

Figyelt kérdés
1 éves örökmozgónál. Eddig ollóval vágtam a körmét, az első hónapokban még hagyta is, már most egyre kevésbé bírok vele..
2016. okt. 7. 08:15
1 2
 1/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Próbáld ki a csipeszt is, aztán meglátod, melyik jön be jobban. Én pl. se a saját körmömet, se a gyerekekét nem bírom ollóval vágni, én csipeszes vagyok :)
2016. okt. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a csipesz jön be jobban, saját körömre is, baba körmét is azzal vágom.
2016. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be a csipeszt. A széleken nagyon hegyes maradt a körme és csipesszel nem tudtam alányúlni rendesen. Így akkor vágom a körmét mikor alszik 😃 Próbáld ki h nektek h könnyebb!
2016. okt. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a csipeszt.
2016. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sohanem tudtam csipesszel vagni :)

Enyem 15 honapos akkor vagom mikor alszik

2016. okt. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kisollo-parti vagyok.
2016. okt. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én kizárólag csipeszt használok születése óta (3,5 éves)


Valahogy az ollóval úgy vagyok, hogy könnyen megvághatom a bőrét, a csipesszel biztosan nem, hiába húzgálja a kezét.

2016. okt. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kisolló, csipesszel mindíg sikerült a bőrért is vágnom. Mondókázok neki mindíg míg vágom a körmét így hagyja.
2016. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én max 2x használtam csipeszt magamon.

Alvás közben nem tudom vágni neki, mert felkel.

Jelenleg úgy vágom neki, hogy amíg megül ölben addig vágom, általában 3-4 köröm, közben mondókázok. Aztán hadonászik, alig bírom megtartani és útjára engedem.. majd később folytatom. De így sokszor van az az érzésem, hogy sose végzek. Állítólag csipesszel gyorsabb, később szerzek egyet, hátha..

2016. okt. 7. 09:48
 10/11 anonim ***** válasza:
én is csipeszt használok, nekem mindkettő gyerkőcnél bejött a mondókázás, éneklés közben. Ja, és ha nagyon mozog, akkor több részletben vágom :) De ma sikerült pedikűrt és manikűrt is kiviteleznem a 9 hósnál
2016. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!