Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák! Ti...

Kisgyerekes anyukák! Ti eljártok szórakozni? Mármint éjszaka buliba? Ha igen, milyen időközönként? Ha bem, miért nem?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 20:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Ritkán. Szilveszterkor megyünk illetve idén egyszer voltunk buliban.
2016. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Eddig 6szor voltam 22 hónap alatt. Ebből 2szer a párom nélkül,barátokkal! Abból 2 koncert volt mert a bátyámék léptek fel és nem szerettem volna kihagyni. 1 bányásznap,2 disco (egyik a konci után volt,tök spontán):)

Tehát ha úgy nézzük akkor csak 5-ször!

Amúgy 15 hónapos volt amikor először ott aludt a mamánál.

2016. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Én nem. Nincs rá igényem. Már a teherbeesés előtt se jártam 1-2 évvel. Mozit pl jobb szórakozásnak tartom, oda el szoktunk menni, de mióta gyerekem van elég ritkán.
2016. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon nagy bulizós voltam, egy hétvégét ki nem hagytam volna soha. De amióta anyuka lettem, ez elmúlt, "kiéltem" magam, nincs rá igényem. 6 év alatt talán kétszer voltam el szórakozni, de akkor sem reggelig. Nem is bírnám már úgy az éjszakázást, másnap meg szükség van rám :)

Lehet, hogy pár év múlva majd újra megjön a kedv kimozdulni, de most egyáltalán nem hiányzik.

2016. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem. A gyerekünk születése előtt sem jártunk már jó ideje. Már nagyon régóta nem ez a kikapcsolódás számunkra.
2016. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
54%
Evi ketszer. A szilveszteri bulikat ruhellem. Inkabb egyeb buli, pl.: nevnapozas munkatarsakkal.
2016. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem nagyon,az elmúlt 5 évben talán kétszer maradtunk egész ejszakas buliban...ehhez egyreszt hozzájárul,hogy ennyi idő alatt a harmadik gyereket várjuk,illetve,hogy a barati tarsasagunkban is szinte mindenkinek kisgyereke van,igy igazabol igeny sincs rá..diszkora,ilyesmire abszolút,egymasnal hazibuli,stb ugye meg kb. Kivitelezhetetlen..osszeulos tarsasozos,beszelgetos esteket szoktunk tartani havonta,két hetente,attol fugg,hogy jon össze
2016. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Mi sem tartunk rá igényt. :)

16 évesen volt ilyen bulis időszakom, de elmúlt. Utoljára 22 évesen voltam haverokkal diszkóban, de már nem éreztem jól magam.

Azóta nem erőltetem.


Engem más kapcsol ki.

Szerencsére a férjem is ilyen.

2016. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem vágyom ilyesmire
2016. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!Nekünk a legkisebbünk lassan másfél éves lesz.Mostanában eszembe jut hogy olyan jó lenne elmenni a csajokkal.A férjemmel nem tudok menni,mert nincs aki vigyázna a gyerekekre olyan hosszú időre.
2016. okt. 9. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!