Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Költözés, illetve lakcímváltoz...

Költözés, illetve lakcímváltozás előtt állunk. Hová kell bejelenteni a kisfiunk új címét?

Figyelt kérdés

Egyenlőre csak tájèkozódom, hátha valaki nemrèg ment vègig ezen a procedúrán. :)

1,5 èves a gyermekünk.

(Esetleg, ha arra is válaszolnátok, hogy nektek a szülőknek hová kellett bejelenteni, nagyon megköszönnèm. ;) )


2016. okt. 10. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted,hogy hova?Csináltattok neki és magatoknak új lakcím kártyát,és ennyi.Meg ha messzebb költöztök,ami már nem a mostani védőnő hatásköre,akkor neki jelezzétek neki,hogy ő értesíthesse az újat.
2016. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A vèdőnővel már megbeszèltem règebben, tudom, hogy hova kell mennünk már legközelebb, de nem kèrdeztem tőle, ès nem tudom, hogy kell-e mèg jelezni ezt valahol.


Nekünk a bankál biztosan jelezni kell, úgy tudom, annál a szervnèl is, aki folyósítja a GYED-et(Bèkès Megyei Kormh.)...

2016. okt. 10. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahányféle ellàtàst kapsz a gyerkõcre, annyifelé kell jelenteni. Csalàdi p., Gyed. Ezenfelül védõnõ, doki, bank.
2016. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!