Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszenek az...

Nektek hogy tetszenek az Életke illetve a Csendike lánynevek?

Figyelt kérdés

Ikerkislányoknak lenne. Egyelőre csak gondolkodunk, még nem döntöttünk a neveket illetően. Szerintem ezek a nevek nagyon aranyosak amúgy, de picit természetesen még bizonytalanok vagyunk a párommal, mert meglehetősen szokatlan, ritka nevek, és tudjuk, hogy általában nem sűrűn találkozni ilyennel.


Nektek mi a véleményetek?



2016. okt. 10. 14:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem tetszik.
2016. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem tetszenek. Kisbabának sem, de most komolyan, te el tudsz képzelni egy felnőttet Csendike névvel?!
2016. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem borzalmasak.Annyi szep nev van, en a helyetekben mas neveket valsztanek.Jo babavarast!
2016. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Indián táborba becenévnek aranyos. Egyébként rémesek, még becézni sem lehet. Élet és Kuss, mármint Csend...
2016. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem-nem-nem, ne haragudj, de nagyon nem.

A -ka, -ke becézős végződésű nevek alapjáraton sem a kedvenceim, de ezek a nevek szerintem rettentően komolytalanok még egy gyereknek is, nemhogy egy (vagyis két) felnőttnek.

2016. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem nevek.
2016. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fussatok neki mégegyszer az utónévkönyvnek.
2016. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem jó, most képzeld el, mi lesz, ha fordítva adod nekik a nevüket, és Életke egy depressziós visszahúzódó penészvirág lesz, Csendike meg egy hétpróbás kis gonosztevő. Legyenek inkább akkor már Életke meg Reményke, na? :)
2016. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, ha már kérdezed, hogy szerintem a hormonjaid hatása alatt állsz. Ha nem így lenne, komoly, tiszteletre méltó neveket választanál a gyermekeidnek, nem ilyen balladába illőket.

Aranyosnak amúgy valóban nagyon aranyosak, csak a gond az, hogy a gyermekeid egy idő után nem aranyosak szeretnének majd lenni, hanem szeretnék, ha komolyan vennék őket, és lenne emberi méltóságuk.

2016. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Erről a barátnőm fia jut eszembe (még csak 2 éves).

-Hogy hívják, de cuki?

-Bajnok.

-Értem, de mi a neve?

-Hát Bajnok.


Kb te is így járnál. Hidd el, főleg ikreknél, hamar megunnád...


Ezek nagyon nagyon erőltetett nevek. Azért nem sűrűn találkozol ilyennel, mert nem sok elmebeteg szülő van, aki így nevezi el a gyerekét.

2016. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!