Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meg lehet élni a második...

Meg lehet élni a második terhességet/babát is ugyanolyan csodának, mint az elsőt?

Figyelt kérdés

Annyira szép emlékeim vannak az első terhességről, mikor kikerekedett a pocakom, mikor elöször éreztem mozogni, mikor láttam UH-n, később mikor megszületett, az első közös napok, hónapok, évek...Az első mosoly, kacagás, amikor kúszott, mászott, felállt. Lehet a második terhességet és kisbabát is ekkora csodának felfogni? Megvan ugyanaz a varázs? Vagy már természetesebb érzés, végülis az elsővel már mindent végigjártuk?

Persze, nem arra vonatkozik a krédésem, hogy lehet-e a másodikat is úgy szeretni, mert nyilván igen, csak ezek a kis apróságok, a második babával is ugyanilyen fantasztikus érzések, emlékek?


2016. okt. 11. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

a saját olvasatomban én át tudtam élni,már harmadszor is(még csak a terhességnél tartok)

Bár én sosem voltam az az "első" típusú ember,soha nem voltam képben azzal,hogy éppen hétre/hónapra pontosan mennyi idősek,mikor álltak fel,hány foguk van,stb..

Ennek ellenére csodának élem meg mai napig ugyanúgy az öt éves egy-egy tettét,mint a 3 évesét,és a magzatmozgást is..és hálás vagyok azért,hogy vannak nekem..

2016. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nincs két egyforma terhesség vagy kisgyerek, nem lesz az az érzésed, hogy ez csak ismétlés. :)

Nekem három van.

2016. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyannak nem, egy második ( harmadik,negyedik) csodánák fogod megélni
2016. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg lehet. De hogy te meg fogod-e azt senki nem tudja megjósolni.

Sok körülménytől függhet.

Én ismerek olyat is aki az elsőt se élte meg csodának.

2016. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyerekem van.Csodának mindhárom csoda volt,de nem ugyanolyan.Mint ahogy most sem egyformák,mindhárom egyedi(és megismételhetetlen csoda).
2016. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!