Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Teofil névről?

Mit gondoltok a Teofil névről?

Figyelt kérdés

Ti adnátok? Vállalható, vagy túl "extrém"?


Egyébként valamiért nagyon tetszenek a T betűs, kicsit különlegesebb fiúnevek, a Teobald, a Teodor és Ticián is nagyon megfogott. Ezekről a nevekről mi a véleményetek?


Van közöttük olyan, ami szerintetek szép, viselhető név egy kisfiúnak? :)



2016. okt. 12. 12:30
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
88%
Én már most pedofilt olvastam helyezte hirtelen..
2016. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Hú, hát nem tudom... Nekem valami középkori lovag jut róla eszembe, bocs, de nem is igazán tetszik. Meg hát tudod, milyenek az emberek, aki nem túl művelt, kb. annyit fog belőle kihallani, hogy úgy hangzik, mint a "pedofil".
2016. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Teodor sokkal jobb. Teofil nem tetszik.
2016. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem rosszak szerintem, különlegesek de vállalhatóan. Ezek közül nekem a Ticián tűnik a legjobbnak. Ticinek lehetne becézni, de Ticiánként sem rossz. Második a Teofil de annak csak a becézése tetszik, Teo.
2016. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a teafilter jut róla eszembe! Egyébként nem rosszabb számomra egy Zoárdnál,Csenge és hasonlók!!!
2016. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
5%
Lánynak oké a Teodóra de az általad felsorolt fiúnevek nem tetszenek. A Timót még talán, vagy a Tardos esetleg. Mondjuk nekem a Tamás tetszett meg most, ami eddig nem tetszett, de lehet, hogy csak a könyv miatt, amit épp olvasok.
2016. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
Borzalmas
2016. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
4%

Timea vagyok, 32 éves. Ha fiú lettem volna Teofil lettem volna. Bárkinek elmesélem, mindenki azt mondja, szerencsém, hogy lány lettem...

Teobald - nekem inkább Tibald jut eszembe róla

Teodor - fiam nézi az Alvin és a Mókusok mesét, idegesítő egy figura.

Ticián - túl lányos


Esetleg: Tihamér, Titán, Teó, Tivadar?

2016. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nagyon nem tetszik, egyik sem amiket felsoroltál, de a Teofil a legrosszabb. Esetleg még a Trisztán nem rossz, az is különleges T-betűs.
2016. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Egyik rosszabb mint a másik
2016. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!