Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kezdek depressziós lenni?...

Kezdek depressziós lenni? Jelenleg két éves kislányommal vagyok itthon. Van két nagyobb fiam. Nincs lehetőségem visszamenni dolgozni. Aki volt hasonló helyzetbe, hogy élte túl?

Figyelt kérdés
Jelenleg falun lakunk itt nincs bölcsőde ,ha lenne is előző munkahelyen nem vesz vissza 8-16-ig,csak reggel/este 6tól este 18-ig. Sehogy-se tudom megoldani. Szinte mindig beteg valamelyik. Kezdek belebetegedni a tudatba ,hogy a pelenkacsere és házimunka lesz csak. Amikor 2. fiam 2 éves lett ment a bölcsibe,én dolgoztam 6 órába,de akkor városba laktunk.

2016. okt. 14. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
A férjeddel közösen kellene valahogy erre megoldást találnotok, pl. akkorra valami munkát vállalni, amikor ő otthon van. Nekem még csak 8 hónapos a kicsi, de néha el szoktam menni önkéntes munkát végezni hétvégén.
2016. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Férjem 3 műszakba dolgozik,sokszor túlórázik is hétvégén. A gyerekeket én viszem hozom a suliba ,nem sokat segít. Ő hallani se akar róla,hogy ő változtasson.
2016. okt. 14. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Egy evet csak kibirsz. Mi az, hogy a pelenkazas lesz mindig? Miert lenne? Egyszer ennek is vege lesz.
2016. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Persze #3-as, biztos kibírja, de akkor sincs garancia, hogy el tud úgy menni dolgozni, hogy a gyerekeket hozni-vinni tudja.


Kérdező, én is voltam ilyen helyzetben, igaz nekem csak egy gyermekem van, mostmár 7 éves lesz.

Mi úgy oldottuk meg, hogy gyerekem apja(mostmár exem) egy órával későbbre járt be dolgozni.

Majdcsak kitaláltok valamit.

Sok szerencsét:)

2016. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Na itt van a kutya elásva, hogy a férjed nem partner abban, hogy neked is jó legyen... El kéne vele beszélgetni arról, hogy a mentális egészséged fog erre rámenni, és nélküle nem fogsz tudni ezen változtatni.
2016. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
férjed segítsége és kellő hozzáállása nélkül sajnos ez nem fog menni.
2016. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Nem csak a munkából áll az élet! Nem csak azzal kéne foglalkozni hogy munka meg gyerekek ellátása, persze ez is az élethez tartozik de nem csak erről kéne hogy szóljon!


Keress munkát, de ha nem találsz akkor találj barátokat, foglald le magad, rengeteg dolgot lehet csinálni.

2016. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Falun pefig feltalàlhatnàd magad. Gondolom kert van terület van. Nyúl vagy fürj nagyon megy most.De akàr valami növénybe is bele lehet fogni.12óràban gondolom múltinàl voltâl. Lekvàrok sajtok kèszìtése nagyon menő manapsàg. Màs anyukàkkal közösen is csinàlhatnàtok közösen dolgokat. Növény àllat gyerekek nevelésében is hasznos lehet.
2016. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egészségügyben dolgoztam,most ott tartunk keresünk valakit aki a váltásoknál segít a gyerekeknél,ennél a 25 ezer ft minden jobb lesz...
2016. nov. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!