Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi történik a 6 hetes kontrollon?

Mi történik a 6 hetes kontrollon?

Figyelt kérdés
császár után, ha ez számít
2016. okt. 17. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

hüvelyi vizsgálat, esetleg rákszűrés. nekem uh van nem nézték meg a heget. van ahol igen.

és megbeszélitek a fogamzásgátlást!


nem te kérdezted pár kérdesel lejjebb is?

2016. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, csak ott írták, hogy mellvizsgálat meg ilyenek, és ez nekem új volt... és nem tudtam, én vagyok a hülye h ezt se tudom, vagy azért nem az a bevett gyakorlat
2016. okt. 17. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:

én írtam :D a mell vizsgálatot!

nem tudom nekem nézte az orvos, mindkét szülés után, lehet akkor csak az enyém nézi

2016. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Múlthéten voltam sztk-s rendelésen 6 hetes kontrollon. 2. császárom volt. Megnézte a heget, kézzel megvizsgált, majd megtapogatta a melleimet is melltartón keresztül (kérdezték, hogy szoptatok-e, mondtam, hogy igen). Kérdezte, hogy nem érzek-e benne göböt, csomót.

Rákszűrést nem csinált, mert áprilisban volt. Végül beszélgettünk a fogamzásgátlásról, következő esetleges teherbeesésről.

7 éve az első császárom után nem volt mellvizsgálat, másik kórházba jártam akkor.

2016. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!