Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, aki ténylegesen...

Van olyan, aki ténylegesen itteni vélemények alapján nevezte el a gyerekét?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, nekem már az is furcsa, mikor egyesek felsorolnak 5-6 nevet azzal a kérdéssel, hogy nekünk melyik tetszik, de most már olyat is látok, hogy a kérdezőnek semmi ötlete nincs, mi írjunk "különleges" "ritka" "rövid" vagy "hosszú" neveket. De miért mi, vad idegenek? Annak a gyereknek nem lesz apja, akinek esetleg van véleménye ezzel kapcsolatban? Két szülőnek együttesen nincs semmi elképzelése, hogy hogy nevezze el a saját gyerekét?
2016. okt. 27. 05:13
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nagy az isten állatkertje,szóval biztos
2016. okt. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Mi kettő név között vacillaltunk, itt is megkérdeztem, azért, mert kíváncsi voltam, h melyikre szavaznak többen.

Nem ez alapján választottunk.

2016. okt. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
nekem volt egy nevem ami nem túl szokványos, magam is bizonytalan voltam ezért megkerdeztem masokat itt..10ből 5nek kb tetszett....ha 10bol 8nak nem tetszett volna lehet mast valasztok
2016. okt. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Én még sosem tettem fel ilyen kérdést itt. Viszont sosem értettem azokat akik válasz helyett másokat oltogatnak.

De hogy a témánál maradjak és a kérdésedre is válaszoljak kedves kérdező: nem lehet a társadalom véleményét teljesen figyelmen kívül hagyni, hiszen a véleményük úgyis kifejezésre fog jutni csak épp a gyerek szívja meg a levét.

Csúfolni fogják, ha a gyerekek nem is érzik hogy mondjuk "öreges", "tucat","túl különleges" vagy akármilyen neve van, majd a sok jóindulatú szülő rávilágít otthon, meg kiröhögi, aztán másnap mehet a csúfolódás.

Igenis figyelembe kell venni a választásnál több tényezőt is. Itt is emberektől lehet megkérdezni, ugyanazoktól akik körbevesznek az életben. Semmi baj nincs ezzel.

Senkinek semmi beleszólása nincs abba SEM hogy mi alapján dönt az illető.

De ha kérdez akkor illik normálisan válaszolni, a többi rajtuk áll.

2016. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem itteni vélemény alapján neveztem el. De tudtunk azért nevet kizárni, mert itt olvastam olyan egyértelmű csúfolását a névnek, ami nekünk eszünkbe se jutott.
2016. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sosem felejtem el a kérdezőt aki Ács Kolettnek akarta nevezni a lányát. Erre olyan válaszokat kapott hogy úgy fogják csúfolni hogy "KO lett" meg "egybe olvasva Tacskó Lett". Hát ő szerintem másikat választott. :D De jót röhögtem.
2016. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!