Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom hol szüljek 😥...

Nem tudom hol szüljek 😥 Szombathelyhez legkozelebbi korhazok (markusovszkin kivul) kozul melyikek jók?

Figyelt kérdés

Szombathelyi vagyok így a markusovszki korhaz lenne a legjobb de egyeb okok miatt en mashova szeretnek menni szulni....

Légszi ajanljatok nekem jó kórházakat ahol érdemes lenne szülni



#szülés #Jó kórház #jó dokik #kedves ápolók
2016. nov. 20. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia. A celldömölki kórházat sokan dicsérik és az nincs messze Szombathelytől.
2016. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia

Oké köszi

2016. nov. 21. 11:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Cellbe meg veletlenul se menj! Mindenkit megcsaszaroznak es rengeteg a fertozes a mehkipakolas... nagyon elfajzott Cell. Regen mas volt.
2016. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
gondolom ott, ahol a dokid van, vagy területileg tartozol. Máshol nem szülhetsz.
2016. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen idő közben rájöttem, hogy már van fogadott dokim akinél szülni fogok szóval mindenképpen itt kell szülnöm Szhelyen.
2016. nov. 21. 15:58
 6/12 anonim ***** válasza:
miért nem szeretnél ott szülni?? hamarosan én is ott szülök a fiamat is ott szültem nem volt semmi gondom..
2016. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jó neked hogy semmi gondod ezzel a kórházzal :) az hogy miért nem itt szeretnék szülni annak számos oka van egyet elmondok

Peldaul nem vették észre hogy trombózisom és tüdőembóliám van és felírtak nekem egy tök más gyógyszert mert azt hitték a pajzsmirigyemmel van gond és csak szarabb lett az állapotom

Mire észrevették mi a bajom majdnem meg is haltam. Pedig a tünetek egyértelműek voltak miutan megneztem neten. Az itteni orvosok olyanok hogy csak akkor latnak el rendesen ha fizetsz is nekik tisztelet a kivételnek.

Dióhéjban ennyi a gondom ;)

2016. nov. 22. 12:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Szombathelyen szüléshez nem tudsz fogadni orvost. Persze sok orvos megoldja, hogy a saját ügyeleti idejében szüljön a kismama. Minden ismerősömnek, akinek fogadott orvosa volt vagy akkor indult meg a szülése, amikor a doki reggel megvizsgálta vagy valami ok miatt meg kellett pont aznap indítani a szülést vagy sürgősen meg kellett császározni pont akkor. Érdekes összefüggés.
2016. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
értem elég szomorú ami veled történt. Én véletlen szültem a dokimnál vagyis császároztak indokolt volt túhordás pici szíve leesett...nem fizettem senkinek
2016. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kinél szültél?
2016. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!