Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szigoruan nevelnek...

Szerintetek szigoruan nevelnek? Nem mondhatom ki a h betus tiltott szot sem mert a kezemre csaptak vaalsztekosan kell h beszeljek nem gepezhetek telefonozhatok tevezhetek Ha megengedik akkor is leellenorzik mit csinaltam

Figyelt kérdés

Vallasos szulok gyereke vagyok nagyon szeretek istentisztetetre jarni a szuleimet is nagyon szeretem

Sokat kell tanulnom hazimunkaban is kell io sokat segitenem

En nem szoktam lazadni szerintem nem szigoru de szerintetek az? 13 eves lany vagyok



2016. nov. 27. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
szerintem szigoru, meglesz majd a hatasa, csak nem ugy ahogy a szuleid hiszik.
2016. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek a kiírása miatt biztos jól el is vernek majd...
2016. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Most füstjelekkel üzentél valakinek, hogy írja ki a nevedben a kérdést?
2016. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a kérdésedet jóvá hagyták?
2016. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem ez beteges. Oké, hogy vallásosak, de ez már túlzás. Most még oké neked is, de majd 1-2 év múlva máshogy fogod gondolni.
2016. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit túlzása viszik és oké, hogy most még nem lázadsz, de lehet, hogy később fogsz. Egyik barátnőmet nevelték hasonlóan szigorúan, vallásosan. Csak a tanulás, nem gépezhet, nem lehet pasija, nem járkálhat el sehova sem stb. Egy ideig el is tűrte, aztán a szülei háta mögött összeszedett egy pasit és azzal már a második randin intim kapcsolatba lépett...
2016. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És ezt a kérdést is engedték ennyi hibával leírni?-akkor nem nevelnek szigorúan.
2016. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te eppen most kezdesz lazadni a nevelesed ellen.

Gondolom mar tudod,hogy vannak elozmenyek ahol torolni lehet dolgokat.

Na de a kerdesedre valaszolva.szerintem sem normalis ez a neveles.

Az en gyerekeim 10 es 8 evesek.ok is segitenek a hazimunkaban,tanulnak,szot fogadnak.

Nezhetnek tv t,van telefonjuk (a kisebbnek sim nelkul,csak jatszani hasznalja)

Gyanitom ha idosebbek lesznek sokkal jobb lesz a kapcsolatom veluk mint neked a szuleiddel.

2016. nov. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs; nem a kérdezőnek, de valaki mondja meg nekem, hogy mi az a h betűs tiltott szó.


Mindenki más tudja?

2016. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én sem tudom mi az a h betűs tiltott szó!
2021. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!