Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani jó, megbízha...

Tudnátok ajánlani jó, megbízható isofix nélküli 0-18kg-os autósülést?

Figyelt kérdés
Sajna nincs az autónkban isofix, ezért keresek ilyet, amit rá tudunk költeni az maximum 90-100ezer ft. Illetve nem tudom, hogy olyan van-e ami az autó övével is beköthető és isofixes is egyben?! Köszönöm a segítséget!

2016. nov. 29. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk Kiddy Phoenixfix pro 2 van, sokáig olvastam a teszteket az ADAC-nél, ez a legjobb, legbiztonságosabb, igaz 9-18 kilós, mi másfél éves korában vettük. [link]


Ez olyan, hogy lehet isofixesen is, meg anélkül is használni, nekünk sem isofixes az autónk sajnos. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Itt vettük: [link]

Más színű a miénk, sokféle van. De a pro 2 legyen, ne másik modell!

Szoktatni kellett a gyereket a védőpárnához, bent a szobában tartottuk egy ideig a széket, belemászott, doboltunk rajta, játszottunk, egy idő után odaraktam a védőpárnát is elé, így elfogadta, megszerette. Csak ezután raktuk be a kocsiba. Már magától odaveszi maga elé a védőpárnát, olyan aranyos :)


Másfél éves koráig háttal ülős, szinte fekvős széke volt, akkor még az a legjobb, legbiztonságosabb nekik a kis gyenge nyakizmuk miatt. Abban a kategóriában sok nagyon jó modell van, olvasd az ADAC-t...

2016. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!