Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel enyhíthetném ezt a...

Mivel enyhíthetném ezt a fájdalmat? 26n. Lehet hogy nem jó kategóriába írtam.

Figyelt kérdés
Volt hosszú kapcsolatom 7évig nem estem teherbe később kiderült a expárommmal volt a gond.Azóta van új párkapcsolatom lassan 1éve.Neki van 1gyermeke.Szeretnèk babát de azt mondja majd ő is akar.De én már ott tartok hogy fáj hogy a baráti társaságba a rokonaimnak is lehet babájuk.Nem érti meg hogy nekem ez fáj.Megszakítással vagyunk együtt.A napokba is azzal jött hogy 1hete se vette ki mikor érezte az orgazmust.Persze mivel menszes után voltam 3-4nappal.Egyébkènt is pcos a petefészkem nem jönne könnyen össze a baba.
2016. dec. 9. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ésszel.

Ne akarj olyantól, aki tőled nem. Csúnya vége lesz.


Egyébként simán lehetsz terhes megszakítás mellett.

2016. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nem is akar tőlem gyereket? Elég neki az az 1?Nem hinném hogy megszakítás mellett teherbe esnék mert írtam is pcos a petefészkem.És eddig se estem teherbe10hónap alatt.😕
2016. dec. 9. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj mindenáron babát, ha csak nem akarod egyedül felnevelni! Ő nem akar még egy gyereket, de lehet, hogy később sem. Azért bármikor teherbe e4shetsz, még ha kicsi is a valószínűsége.
2016. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Furán hangzik de akár egyedül is vállalnám.De közbe úgy érzem hogy szeret és tényleg babát akar ő is tőlem de nem most mèg.
2016. dec. 9. 20:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Habár én a gyermekemet apával szeretnèm nevelni.Mert rá is szükség van a nevelésébe.És szeretem a párom.Adok fél évet ennek a kapcsolatnak majd kiderül mi lesz belőlünk.
2016. dec. 9. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Hova rohansz?!

1. Nagyon fiatal vagy még, nem késtél le semmiről, 36 évesen talán már érthető lenne, hogy ennyire sietsz.


2. Még friss a kapcsolat, nem vagytok túl az első éven sem, pedig az is kritikus.


3. A párodnak nem csak gyereke van, de egy zátonyra futott volt kapcsolata is, így érhető, ha óvatos és megfontolt, mielőtt újra belevág egy ekkora dologba.

Pont azért, mert ő már tudja, hogy egy gyerek mivel jár.


Szóval a helyedben nem ásnám el, hogy biztos, hogy soha nem akar gyereket. Inkább előbb puhatolózz, beszélgessetek, hogy ő mikor érzi úgy, hogy eljött az idő, minek kell ehhez teljesülnie, stb.

Addig is inkább tartsd nyitva a szemed, hogy milyen apa, és ne hagyd, hogy elvakítson a gyerek utáni vágy. Mert nagyon nem mindegy ám, hogy kivel vállalod, és lehet, hogy te úgy gondolod, hogy akár egyedül is vállalod, de hidd el, hogy ketten sem egyszerű feladat.


A pcos meg nem jelenti azt, hogy meddő vagy, ne temesd magad. Nekem endometriózisom van, elvileg rég meddőnek kéne lennem, ehhez képest könnyen teherbe esek, gond nélkül. Nem te lennél az első, aki úgy van vele, hogy pcos mellet jó, ha egyáltalán összejön, aztán becsúszik védekezés mellett is. Főleg ha az csak megszakítás, már amikor...


De a gyerekvállalást tényleg ötször át kell gondolni, mert pillanatnyi ötletnek jónak tűnik, aztán a pillanat elszáll, a gyerek meg életed végéig megmarad.

2016. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jól megírtad.Erre nem is gondoltam a gyereke anyjára hogy ez is közrejátszik.Ott nem akarta a gyereket de végül a nővel maradt de mégis külön váltak.Igazad lehet.Beszélgettünk már sokat de időt nem mond csak azt hogy akar tőlem.Velem akarja leélni az életét.Elakar a közeljövőbe jegyezni stb...Tényleg időt adok magunknak de nehezen bírom elviselni hogy a környezetbe mindenki babát válal.Nekem a boldogságom azzal teljesülne ki ha végre anya lehetnèk.😊
2016. dec. 9. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!