Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18 évesen hogy lehetne megolda...

18 évesen hogy lehetne megoldani hogy gyerekem legyen? Vagy teljesen hülye vagyok hogy ilyenen gondolkodok?

Figyelt kérdés
Már évek óta szeretnék gyereket.Csak az a baj hogy fiu vagyok és kéne találnom hozzá egy lányt is :D és ugye ilyen idősen még nem ezen szoktak gondolkodni az emberek.Nincs valami megoldás erre?Tudom hülye kérdés de tökre jó lenne :(

2016. dec. 15. 16:19
 1/9 anonim válasza:
100%
Vàrjàl még vele vagy 10 évet
2016. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, de nem érdemes siettetni. 18 évesen az ember bulizik, szórakozik, tanul, élvezi az életet, talán néha túl hedonista módon...utána jön szép lassan a felelősségvállalás, a gondoskodás és az anyagiak megteremtése. Nem lehet mindent egyszerre.
2016. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Először tegyél azért, hogy legyen mire gyereket vállalni majd! Mert gondolom 18 évesen nincs mögötted se végzettség, se stabil munkahely, se stabil jövedelem, se saját lakás, se félretett pénz.
2016. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egyelőre mondj le az ilyesmiről, ráérsz még ezzel.
2016. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megcsinálni nem nagy kunszt, az 18 évesen is egyszerű. Főleg ha a csajnak be tudod adni, hogy majd vigyázol... aztán "elfelejted" kihúzni.


A gond innentől kezdődik, mikortól VAN egy gyereked. Tudod, életed végégi tart, nem gondolhatod meg magad, nem unhatsz rá: és rengeteg felelősséggel jár.

Pl. etetni kell, itatni, tisztán tartani, eddig úgy nagyjából olyan, mint egy kis háziállatka. Aztán kezd nőni, és kell majd nevelni, iskoláztatni, fegyelmezni, ellátni ruhával, és a többi. Aztán jön a dackorszak, a kamaszkor, meg a főiskola... És már eltelt 20 év, de még mindig nem önálló, viszont igényei azok vannak továbbra is: lakás, albérlet, kocsi a se.gge alá, és fizessed már, hogy 8 év alatt végez el egy 4 éves szakot...


Szóval hidd el, nem akarsz te gyereket, csak még nem fogtad fel, hogy mivel jár apának lenni! Ha egy kicsit se ijednél meg, ha a barátnőd bejelenti, hogy terhes, az csak annyit jelent, hogy éretlen vagy még ehhez, és azt hiszed, hogy ez azt jelent, hogy lesz egy cuki, illatos babátok.

Hát nem!! Pár hónap után a babából egy kis hisztigép lesz, aztán egy nagy tasla kamasz, aki szemtelenkedik, és kieszik a vagyonodból, és baromira nem lesz már cuki és illatos sem!

2016. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Noj fel! Egy gyerek nem egy pillanatnyi szeszely. Oriasi felelosseg. Anyagi, erzelmi szempontok.
2016. dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hatalmas felelősség de igazából ez motivál arra is hogy tanuljak és később dolgozzak.Igazából azt nem tudom hogy lehetne megoldani később hogy egyedül nevelhessem?
2016. dec. 15. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Értem, hogy cél kell az életedben, de egy baba bonyolultabb annál és azt hiszem azzal a kijelentéssel, hogy "egyedül szeretném nevelni" tökéletesen igazoltad, hogy nem vagy kész ezekre! A célod legyen önmagad, tanulj, dolgozz, szórakozz, szerelmeskedj, találd meg azt akivel EGYÜTT tudsz gyereket nevelni, házasodj meg, haladj szép lassan, először egy albérlet, utána kocsi, utána saját lakás...

Várj vele 10 évet.

2016. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18evesen? Ugy ahogy 26evesen.. A biologia nem valtozik !

De elobb nőlj fel, majd meggondolod meg ezerszer. Beszelgess par egyedulálló anyukával.;)

2016. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!