Egy ELMÉLETI kérdés?

Figyelt kérdés

Tényleg csak kíváncsiság, légyszi ne bántsatok, meg ne legyen veszekedés, nem vagyok semmilyen tekintetben érintett, csak a napokban eszembe jutott, és érdekelne, hogy ilyenkor mi történik.


Tehát:


Adott egy pár vagy alkalmi kapcsolat, vagy 1 éjszakás kaland vagy bármi.


A nő azt mondja, hogy terméketlen, vagy hogy fogamzásgátlót szed, stb.


A férfi ebben a tudatban, belemegy a dologba minden védekezés nélkül.


Eltelik jó pár hónap, majd az anyuka felkeresi az "apukát", hogy fizessen.


Valahol azt olvastam, hogy ilyen esetben az apuka jelöltet erőszakkal is DNS vizsgálatra lehet kényszeríteni.


Na most ilyenkor hogy lehet azt bebizonyítani, hogy a férfi lépett le és mindent tagad, vagy a fenti helyzet állt elő?


Van erre jogilag valami?


Vagy ilyenkor a pasi bebukta?


2017. jan. 2. 21:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
34%
Egy gyereknek kell legyen apja. Az nem lesz csak úgy a semmiből (kivétel Jézus) szóval keresnek apát. Ha anya tudja kivel feküdt össze akkor azok közül! (Nyilván ha az anya nem akarja nem, de itt akarja mert kell a kavics) Az anya egy mocsok ri,.,c itt!
2017. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
ilyenkor a pasi bebukta...
2017. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
52%
Annyira nem bukta,de ezt lehet jogilag támadni,mivel nem éltetek együtt tartósan,ezt a legegyszerübb bizonyítani,de egy ügyvéd jobban segítene. De ilyen nőre jelző sincs.
2017. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
87%
hogyne bukta volna? ha a DNS vizsgálaton bebizonyosodik hogy ő az apa akkor bizony fizetnie kell ha tetszik ha nem tetszik... (van ilyen ismerősöm akinek a csaj azt mondta h nem lehet gyereke erre 1 éjszakás kalandba szépen össze is hozták a lányát :) ) - fizeti a gyerektartást mert ő az apa... (de jó apja a lányának, nem csak fizet de foglalkozik is vele)
2017. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A kérdésemet egy film "ihlette".


Aminél még nem derült ki semmi, mert még nem született meg a gyerek.


Én nő (szinte lány) vagyok, de nem tudnék sosem ilyen aljas lenni, de elképzeltem, hogy talán létezik ilyen nő. (félreértés ne essék nem akarom a nőket bántani én is nőnemű vagyok)


És tényleg csak logikailag érdekelt, mert nagyon sok olyat lehet olvasni ezen az oldalon, hogy 1 éjszakás kalandok, ez lelépett, ez ezt tette, az meg azt, és akkor belegondoltam, hogy a pasik tökre ki vannak szolgáltatva, vagy hogy is írjam, mert a nő az biztos az anyuka, hisz ő szüli meg a gyereket, de a férfi....?

2017. jan. 2. 22:20
 6/34 anonim ***** válasza:
86%
Aki ilyen kalandba belemegy, legyen már annyi esze hogy gumit húz. 99%-ban elkerüli a nem várt gyermekáldást valamint védekezést is nyújt különböző fertőzésektől is.
2017. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem akar gyereket a férfi, akkor ne a csak pár órája ismert nőnek higgyen már, hogy majd ő védekezik..., hanem húzzon gumit. Így nem csak a gyermekáldást, de mindenféle betegséget is elkerülhet.

De ha valaki hülye, és lusta is gumit húzni, akkor szívjon gázt.

2017. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Most kicsit bunkónak hangzik, de ha tényleg ilyen a szitu, akkor örülök, hogy nőnek születtem.
2017. jan. 2. 22:31
 9/34 anonim válasza:
14%

Nem értem a kérdést!


Ha a nő bepalizta a pasit és teherbe esett, és x idővel később előáll, hogy "helló, szia, apuka leszel, pergesd a lóvét", akkor a férfinak több lehetősége is van:


1. Ő maga kéri később az apasági teszt elvégzését és ha kiderül, hogy övé a gyerek, akkor vállalja érte a felelősséget


2. Ő maga kéri később az apasági teszt elvégzését és ha kiderül, hogy övé a gyerek, köszöni szépen, de nem kér belőle, és kitölti a jogi lemondó nyilatkozatot, így nem kötelezhetik őt jogilag semmire...se tartásdíjra, se felügyeletre, se semmire.


Amúgy, ha a pasi nem kíváncsi az egészre, és nem kíván semmiben részt venni, gondolom van olyan jogszabály, amivel a nő élhet ilyen esetben, hogy mondjuk kötelezzék az apasági tesztre.


Mellesleg az ilyen nőket tuti elmegyógyintézetbe zárnám...

2017. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
89%
9-es.. igen akkor írhat lemondónyilatkozatot, ha van egy másik férfi, aki örökbe fogadná a gyermekét.. enélkül nem írhat lemondó nyilatkozatot, hisz a gyermek érdeke az elsődleges és a gyermeknek azaz érdeke hogy legyen apja aki igenis fizeti a gyerektartást még ha látni nem is akarja...
2017. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!