Mi legyen a 2. nevünk?

Figyelt kérdés
Én Kende vagyok. Szeretem a nevemet. Külföldön élünk. Ki tudják mondani és nem tartják csúnyának, de nem tudják elsőre eldönteni fiú vagy lány név. Sok magyar névvel így vannak. Nem kell ehhez Kendének lenni. Mi katolikusok vagyunk és a keresztelőn Kristóf nevet kaptam. Ez nem hivatalos. Arra gondoltam felveszem hivatalosan is mellé. Együtt hogy hangzik szerintetek ? Illetve Réka húgomnak Hanna, Júlia, Viktória, Veronika vagy Zsófia legyen 2. neve ? Nem így írva, hanem nemzetközi módon. Ő sem szeretné a Rékát elhagyni. Szereti.
2017. jan. 19. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
jól hangzik - nyugodtan vedd fel, nem kell még a hivatalos papírt sem megvárni v csinálni sem, ezentúl így mutatkozol be vagy írod: pl Szabó Kende Kristóf. Vagy Szabó Kende Christopher
2017. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Réka Hanna
2017. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, ha ki tudják mondani, akkor én nem változtatnék, csak akkor, ha amúgy nem szeretem a saját nevemet. De ha te jobban szeretnéd, ha Kristófnak (vagy ahogy ott mondják) szólítanának, akkor teljesen jó :)


Tesódnak hm, hát szerintem a Viktória a legszebb, ha lányom lett volna, ezt választottam volna :)

2017. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!