Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Friderika...

Mi a véleményetek a Friderika névről?

Figyelt kérdés

2017. febr. 1. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Rövid vezetéknévvel jó lehet.

Fridának becézném. :)

2017. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó név, de vannak nála szebbek is, de ez is szép név, klassz név. És teljesen vállalható is. Szerintem jó név, tökéletesen adható, megállja a helyét.
2017. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tetszik
2017. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, de ha neked tetszik, nyugodtan nevezd el így a lányodat. :) ne befolyásoljon mások negatív véleménye. Ha neked tetszik, ne hagyd magad lebeszélni róla. :)
2017. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nem tetszik,olyan öreges és férfias hangzása van.A Frigyes,Friderikusz nevek jutnak eszembe róla,én nem adnám egy kislánynak. Az Erika önmagában is elég,de ha mindenképpen hasonlót akarsz akkor legyen Franciska,esetleg Fédra.
2017. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tetszik, nem mindennapi név. Kicsit elfogult is vagyok, mert Friderika napján születettem :-)
2017. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*jav. születtem
2017. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, de nem tudom kimondani, és nem hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel a gonddal.
2017. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

Tuti hogy Fridának becéznék. És tudod ki volt az egyik, és talán egyetlen híres Frida? Hát keress rá! Gyönyörű szemöldöke volt :D

Biztosan nem akarnék neki olyan nevet, aminek az asszociációja ennyire...

2017. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 wadgulya ***** válasza:

szerintem szép név, csak nehéz kimondani.


egy nagyon egyszerű, rövid családnévhez jól menne, Kiss, Nagy, Tóth stb

2017. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!