Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eugénia nev hogy tetszik?...

Eugénia nev hogy tetszik? Adhato egy kislanynak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
különleges és meglehetősen ritka név, nekem személy szerint nem tetszik, mert kimondva hosszú, becézni nem igazán lehet.
2017. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a nyálas Eugén jut eszembe az aranyhajból, úgyhogy nem tudom elképzelni. De ha nektek tetszik akkor legyen.
2017. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ferjemnek tetszik,meg a Borostyan tetszik meg a ferjemnek. Szerintetek? En hallani sem akartam a Borostyanrol kimondottan. Akkor mar inkabb az Eugenia. En inkabb valami egyszeru nevet akarnek neki adni mint pl. Andrea,vagy Kata. Szerintetek?
2017. febr. 4. 22:07
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Hat szerintem ezek mar lassan kimennek a divatbol de ha neked ezek tetszenek akkor válassz közülük

En biztos nem adnék olyan nevet a gyerekemnek hogy Andrea vagy Kata

2017. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miert mi a baj ezekkel a nevekkel? Az hogy normalisak? Talan dzsemmat vagy dzsesszikat es tarsait krne adnom vagy mi?
2017. febr. 4. 23:01
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Ne haborodj fel! Nekem nem tetszenek es kesz. Leírtam a véleményen.

Dzsesszika még úgyse tetszik.

Inkább a "mai" nevek: Mia, Mira, Luca, Szofi, stb stb...

Szerintem ezelőtt 15-20+ éve volt "menő" az Andrea, Kata és társai, de bocsi hogy leírtam amit gondolok

2017. febr. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Pont az a jó, hogy a kérdező nem mai menő nevet akar adni a gyerekének, hogy a játszón ő legyen a 20. Hanna, a 10. Mia srb.
2017. febr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sem tetszik. Oké, hogy nem kell minden nevet becézni, de erre még ötletem sincs, ezt hogy becézik?
2017. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik.

De ha Nektek igen,akkor meg ne érdekeljen mások véleménye,adjátok Neki nyugodtan!;)

2017. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ugy latom jart itt a lepontozo szolgalat,mert momentan en mindenkinek zoldet adtam.
2017. febr. 5. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!