Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Webáruház vagy bababolt? Ti...

Anyanaklenninehez kérdése:

Webáruház vagy bababolt? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Neten vásároltok gyerekcuccokat (pl. cumisüveg, cumi, játék) vagy boltban? Miért?

2017. febr. 15. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Én nagy internetes vásárló vagyok, de pl. babacuccot sose rendeltem online.

Amikor még terhes voltam, kész program volt a férjemmel bababoltokba járni. Nezelodtunk, vasaroltunk. Szinte mindenbol nagyon nagy a választék. Cumibol száz féle formájú, stb. Én szerettem megnézni, megfogni.

A nagyobb, drágább dolgoknal meg egyértelműen.

Játékot szoktam venni egyedül webaruhazbol.

2017. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Babadolfokban üzletekben.

Egy rakás szempontot àt tudtam jobban nezni igy.pl bpa frei e a cumisüveg, muanyag, vagy üveg, hanyas a cumi resze ill melyik milyen honaphoz valo, az előke hátulja vizhatlan e, a neten vagy nem infoznak rola én meg nem fogok valaszlevelekre varakozni mire a kerdeseimre reagalnak.


Viszont pl bedolo bokára gyogycipot a netrol rendelek mert olcsobb es nem belul

hanem a talpresze döntött, es uzletekben ilyen szupinalt alig van es dragabb is.


Viszont pl bebitaxi netrol van hasznaltan de kismotor kiprobalas utan boltbol.


Kreativ fejleszto jatekok a valasztek miatt netrol de egyszerubb gyakorlofuzetek mesekonyvek boltbol.


Ruhazat ami fontosabb pl kabát az a boltbol de bolcsibe melegito netrol használtan


Stb igy valahogy

2017. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Néhány Fisher Price játékot az Auchanba vettünk, Avent cumisüvegeket is szintén.

Még a gyógyszertári fürdetőt használjuk, de bevásároltunk már Johnson's sampont, fürdetőt, olajat. Ezeket a DM-ben vettük meg.


Az első babaruhákat bababoltba, H&M-ben vettük. Mióta megszületett, inkább csak rendelek, /H&M/ kitapasztaltuk a méretet miből kell nagyobb-kisebb. Árban is nagyon jó, vannak akciók.


Összességében vegyes, a kiságyat, a babakocsit személyesen mentünk megvenni, az ilyent nem merem csak úgy megrendelni míg nem láttam élőben. A babaszobába a szekrényeket, polcokat, szőnyeget, függöny, stb jobbár az IKEA-ban.

2017. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vegyesen. Babakocsit, szoptatós párnát, fotel ágyat a baba szobába webáruházból rendeltem. A többi dolgot bababoltokban, ruhákat H&M-ben vettem. Amióta megszületett azóta is vegyesen vásárolok. Nagyon szeretek neten nézelődni és mindig találok is valami jót. H&M-ről, Scamp-ről szoktam ruhákat, nagyon jó minőségűek és árban is jók. Cumisüveget nem nagyon használunk, mert szoptatom a babám, de ilyen dolgokat jobb szeretek élőben látni, megnézni megfogni stb. Szóval inkább csak ruhát rendelek.
2017. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. febr. 16. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindent boltban vetem meg,ma már van amit neten rendelek meg különlegesebb ruhákat.
2017. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!