Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mik a kedvenc neveitek?

Nektek mik a kedvenc neveitek?

Figyelt kérdés

Még nem tartunk ott, hogy gyermekünk legyen, de mindig is érdekelt a keresztnév téma. :)

Nektek mi a kedvenc fiú es lány neveitek?

Nekem például:

Heléna/Helena, Aletta, Zille, Nóra, Olívia, Petra, Rebeka

Kornél, Miklós, Zente, Bertalan, Ákos, Vince



2017. febr. 21. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Petra, Kornél és Zente tetszik.

Heléna helyett nekem az Elena tetszik nagyon.

2017. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

fiúk:Zalán Adrián Zétény Nimród,Levente

lány:Lujza Lotti Alina Szofi Gabriella Marietta Abigêl Georgina

2017. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
49%
Attila, Krisztina, Boglárka, Szófia
2017. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lány:Anna,Jázmin,Lilla,Flóra,Olívia

Fiú:Szabolcs,Milán,Bence,Zénó,Vince

Ezek közül Szabolcs és Anna tetszik leginkább:)

2017. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Lány: Veronika, Ágnes, Lívia, Tímea, Leonóra, Felícia, Friderika, Emília, Johanna, Hedvig

Fiú: Dénes, Róbert, Mihály, Gábor, Olivér, Bertalan, Jonatán

2017. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Huhh...nagyon sok név van, ami tetszik, de leírom őket.

Még én is messze vagyok a gyerekvállalástól, de engem is mindig érdekeltek a keresztnevek :).


Fiú: Alexander, Zalán, Viktor, Domonkos, Dominik, Balázs, Kristóf, Ádám, Márton, Máté, Mátyás, Zoltán, Benjámin, Koppány, Dániel, Xavér, Hunor, Róbert, Kende, Kornél, Péter, Regő, Sebestyén, Zsombor, Vencel


Lány: Hanna, Abigél, Csilla, Bettina, Erzsébet, Daniella, Cecília, Ilona, Boglárka, Emma, Aliz, Gabriella, Izabell, Izabella, Klára, Kitt, Borbála, Kamélia, Kamilla, Dalma, Alícia, Dominika, Dóra, Dorottya, zselyke, Gréta, Ildikó, Piroska, Alexandra, Minerva, Brigitta, Kata, Melinda, Csillag, Adrienn, Viola, Veronika, Amanda, Hedvig, Boróka, Johanna, Aranka, Fanni, Bianka, Zsófia, Flóra, Fióna, Lili, Lilla, Luca, Gabriella, Georgina, Teréz, Terézia, Sarolta, Hajnalka, Kála, Júlia, Oktávia, Orsolya, Odett, Tamara, Korina, Kármen, Karolina, Kornélia, Zsanna, Maja, Panna, Petra, Tímea, Vanessza, Róza, Rozália, Rózsa, Tekla


De igazából ezek a nevek csak nekem tetszenek, a párom még nem formált véleményt (nincs még párom), és neki is nyilván lesz majd beleszólása. Valamint majd ha tényleg választani kell biztos rengeteg nevet ki fogok selejtezni különböző indokokkal (extra könnyű gúnyolni, nem passzol a vezetéknévhez, nem tetszik a becézés meg ilyenek).

2017. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Lány: Laura, Noémi, Natália, Tilda

Fiú: Olivér (kisfiamat így hívják), Dániel, Ádám

2017. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 DorciésTina ***** válasza:

Valentina.Szabrina.Szeréna.Tália.Emili.Darinka.Zoé.Kornélia

Ágoston.Ervin.Vajk.Valentin.Bernát.Lénárd.Stefán

2017. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nina

Elena

Zara

Szófia

Vivien/Viviána

Otília

Erika

Judit


Botond

Marcell

Zsombor

Bálint

Levente

Nimród

Hunor

Bence

2017. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Péter, Szabolcs, Albert, Balázs, Máté, Szilárd, Szilveszter, Viktor, Levenete, Dominik, Kristóf, Miklós, András, Dávid

Dorina, Julianna, Boróka, Kata, Dominika, Abigél, Adél, Izabella, Sarolta, Sára, Janka, Aranka, Tímea, Diána, Róza, Rozália, Rozina, Brigitta

2017. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!