Ki hány hetes terhes?

Figyelt kérdés
Én 9hetes és 3napos vagyok,az a tudat hogy anya leszek,igazából még fel se fogtam. De annyira várom már hogy az utolsó napoknál tartsak,és hogy végre a kezembe foghassam,ki van így?

2017. febr. 22. 16:46
1 2
 11/14 anonim válasza:
Mindenképpen nyugodt akarok maradni,csak nekünk 4 év telt el,mire sikerült és ezért vagyok ilyen.Nálad hányinger és más valami tünetek vannak?Azt mondják,hogy mindenkinél más,hogy mit láthat ennyi idősen,a hét hetes a tuti:-) Jajj én a szívhangot úgy szeretném már hallani .Te hogy élted meg,mikor az első dobbanást meghallottad?
2017. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én nagyon sokat pihentem mivel mi télen nem dolgozunk,ezt ajánlom neked is és minden rendben lesz! Nekem volt hányingerem de max 4x5x hányni nem hánytam,az volt a praktikám,hogy mikor este mentem aludni az ágyam mellé valami sósat,ropit tettem,és reggel addig nem keltem ki az ágyból míg nem ettem,rögtön nem ittam csak rá fél órára rá,ezt a tanácsot a védőnőmtől kaptam,be tartottam és be vált :) Hát én mikor először láttam nagyon el érzékenyültem,de mikor a szív hangát hallottam és láttam ahogy dobog a kis szíve,leírhatatlan ez az érzés,csodálatos! Minden nőnek kívánom hogy élje át. Ha gondolod írj rám bátran,boldog babavárást :)
2017. febr. 22. 22:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 5 hetes 5 napos vagyok. Első baba. Kedden voltam orvosnál, láttam ahogy pulzált a szíve. Nagyon nagy boldogság volt. Jövő csütörtökön megyek vissza kontrollra. Mi is várjuk már, hogy a kezünkben tartsuk. Egyelőre a hányinger elkerült, remélem így marad. :)

Boldog babavárást mindenkinek!

2017. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Délután megyek dokihoz, (valószínű) stressz miatt kimaradt már az előző is. Izgulok, mekkora lehet.:)
2017. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!