Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermek takarítószett mikortól?

Gyermek takarítószett mikortól?

Figyelt kérdés
Lesz az Aldiban ilyen szett, és gondolkodom megvegyem-e, mert csak 1 éves a fiam, de nem tudom mikor lesz legközelebb ilyen akció. Még most tanult meg járni, ezért jelenleg nem használná, de ha meglátja a seprűt, akkor egyből rárepül, érdekli. A ti gyerekeitek mikortól használták?
2017. febr. 26. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiam soha.


Lanyaimat ket eves kor utan. Vedd meg, tedd el, ha van helyetek.

2017. febr. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másfél éves kora után.
2017. febr. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerepjátékra nem használták a fiaim, de jól jött, ha ők is akartak velem (helyettem) takarítani pl. asztal alól a morzsákat evés után, hogy mégse a tényleg piszkos seprűt fogdossák vagy neadjisten csipegessenek a lapátból. Ez kb. akkor lehetett nálunk is, amikor már tudtak járni és mindig jöttek utánam, de még féltettem őket a szerintem túl koszos dolgoktól, szóval gyanítom, 1-másfél éves kor között valahol.
2017. febr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A lányom még csak mászott mikor meglátta a kezemben a szemétlapátot, meg a parvist. Nagyon tetszett neki 😀 így vettem saját kis lapátot és a kis ( kefe szerű) seprűcskét megvettem neki. Annyira élvezte, élvezi most is h együtt takatítunk. Mist 1,5 éves.

Nyugodtan vedd meg neki.

Én mindig vásárolok előre, ha calami szuper akciós.


Eddig nem bántam meg

2017. febr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meg fogom venni.
2017. febr. 27. 08:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éves kor után már simán.
2017. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 16 hónapos korától van felmosó szettje, porszívója és vasalója. Ezek a kedvenc játékai. :-) lassan 1,5 éves lesz.
2017. febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!