Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek melyik név tetszik?

Nektek melyik név tetszik?

Figyelt kérdés

Kislány babánk lesz. Az első neve Zsófia lesz, de akarunk hozzá egy második nevet is és mi nem tudunk dönteni. Az alábbi nevek tetszenek:

Ariana, Hanna, Linetta, Korina, Vivien, Romina :)

Előre is köszönöm a válaszaitokat :)



2017. márc. 5. 11:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Ezek szörnyűek. Legyen a Hanna, úgyis az most a legnépszerűbb név, a másik 4 felejtős.
2017. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Hanna es Vivien jol hangzik mogotte, tobbi nem.
2017. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Nekem személy szerint a Vivien tetszik ezek közül a legjobban a Zsofiához. Hanna gyönyörű szép, de az most tényleg nagyon népszerű.
2017. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Akkor írnátok nekem olyan neveket amelyek illenek a Zsófia névhez?
2017. márc. 5. 11:55
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Korina szerintem jó.
2017. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Egyedül a Hanna illik a Zsófiához. Szerintem ne legyen a,á,o kezdetű név és jobb lenne vegyes vagy magas hangrendű név. Valami rövidebbet választanék mellé. Ha 2. név lenne a Zsófia, akkor Lilla Zsófiát mondanám, de így fordítva nem sok ötletem van. Amúgy a Zsófia nagyon szép név. A jelentése is az. Talán Zsófia Tünde, Kinga, Réka. Vagy akár Linetta helyett Linett.
2017. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Ezekből csak a Korina tetszik, de nem passzol a keresztnévhez.
2017. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem Korina vagy Vivien.:)
2017. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a Zsófiához a Hanna illik. Mindenképp 2 szótagos nevet választanék.
2017. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom miért lett 0 % a válaszom. Semmi rosszat nem írtam. Sőt, megdícsértem a Zsófiát milyen szép név. Mindenkinek ment a piros, aki utánam írt. Ezentúl ezt játszuk.
2017. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!