Márk vagy Barnabás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis közvéleménykutatást szeretnék csinálni, ha szeretnétek, légyszi, válaszoljatok. Férjemmel nem tudunk nevet választani születendő fiúnknak. Ő Barnabást szeretne, nekem a Márk tetszik jobban, mivel ez a kettő jöhet szóba, amibe mindketten beleegyeznénk. Viccesen megjegyezte, csináljunk felmérést, én meg gondoltam, miért ne :D Tudom, nekünk kell eldönteni, és nem biztos, hogy másnak ezek a nevek tetszenek, de ha választani kellene, ti melyikre szavaznátok?



2017. márc. 9. 13:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem tudjuk a vezetéknevet, hogy esetleg melyik passzol jobban hozzá, önmagában nekem a Márk tetszik jobban. A Barnabás olyan, mint egy mesefigura név.
2017. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Személy szerint, egyiket sem adnám a fiamnak.

De akkor már inkább a Barnabás.

2017. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A vezetéknév Szabó.
2017. márc. 9. 13:38
 4/20 anonim ***** válasza:
Márk. A Barna, Barni becézésektől falnak megyek
2017. márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nekem is pont a becézése nem tetszik.
2017. márc. 9. 13:40
 6/20 anonim ***** válasza:

Na, akkor nekem így is a Márk tetszik jobban.

Szabó Márk - teljesen jó, szép, egyszerű, tökéletes

SzaBÓ BArnabás - sok a B betű, ez a bóba se hangzik jól nekem.


#1 voltam

2017. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Barnabás az egyik kedvencem, de a Szabó névhez egyik nevet sem adnám, mivel a Szabó Márk nekem túl rövid és a Márk sem tetszik, a Szabó Barnabásnál meg az az érzésem, mintha hiányozna még egy név vagy nem is tudom, olyan nem az igazi.
2017. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Juj, egyik sem.
2017. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Szabó Márk Barnabás. Nekem a Barnabás tetszik jobban, de a Márk jobban passzol, viszont elég rövid, így egybe meg kicsit ellensúlyozná a gyakori vezetéknevet is.
2017. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
SZívesen várok ötleteket is, ha valakinek van kedvenc neve.
2017. márc. 9. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!