Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valäki tudnä irni egy olyän...

Valäki tudnä irni egy olyän huvelyflorä helyreällito huvelyhuppot, vagy krëmet, ami Nêmetorszägban is beszerezhető a patikäkban?

Figyelt kérdés

Köszi

Bocs,ha szär kãtegoriâbâ irtam.


2017. márc. 16. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Gynopholius , Gynofluor, amugy vaginefloren tablette vagy ilyesmi a neve.

Vaginefloren aufbauen en mikor nem tudtam nemetul még ezt mondtam es kaptam valami G betus gyogyszert.:)

2017. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kata
2017. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mar kerestem az oldalakon,gyigyszertar oldalakon,googlen sem semmit nem talalt ez a szar.

Koszonom szepen.

2017. márc. 16. 22:17
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Hallod a sza r szót muszaj ennyire használnod? Bocsi de kiábrándító.;) .. hat akk gyógyszertárba menj be. Ird fel amiket ajánlottunk majd kapsz egyet vagy mutatjak milyen van. Ennyi.:)
2017. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neked mi kozod van hozza,hogy en milyen szavakat hasznalok?
2017. márc. 16. 23:53
 6/10 A kérdező kommentje:
Es effektive "nem is te ajanlottad". Az meg hogy kinek mi kiabrandito,az stubjektiv. Nem erdekel.
2017. márc. 16. 23:54
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Mivan ? En irtam eloszor neked. Mi az h nem én ajánlottam? :D... uhh... nalad valami nem oke. El is tudom kepzelni milyen nő lehetsz.;)
2017. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
💩💩💩💩
2017. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszi

Az elkepzeleseidet,es a velemenyedet tartsd meg magadnak mert senki nem kivancsi ra. Momentan en biztos hogy nem.

2017. márc. 17. 13:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Hüvelyhupp?Az mi a szentSZAR????Kérdező,ne pattogj,ballagj be valamelyik patikába(ha így jobban tetszik:aphoteke)és érdeklődj!Saját tapasztalatból írom,segítőkész,türelmes,hozzáértő emberekkel fogsz találkozni.Bár azt nem tudom mennyire beszélsz németül....arról nem is beszélve,ha bunkó,lekezelő a stílusod sokra nem mész.Még valamit:inkább írj ékezetek nélkül,mint kettőspontos ékezettel.Ja!Legyél szerényebb,hidd el,nem leszel kevesebb!
2017. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!