Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted melyek a legszebb...

Szerinted melyek a legszebb és melyek legrondább lány nevek?

Figyelt kérdés

Tehát, amit adnál, illetve biztos nem adnál semmi pénzért.


Egyik rokonom babát vár és nevet keresnek. Gondoltam segítek neki egy statisztikával.


2017. márc. 27. 18:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%

Huh hát ehhez a névjegyzéket kéne olvasnom.

De nálam ami kiveri a biztosítékot : Dzsesszika, Lara,Larissza,Kendra, Zselyke, Dezideráta pl.

Fiú meg Brájen,Brendon,Noé,Noel pl meg a Bence.

Egy egyszerű Annával viszont nincs gondom.

2017. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
9%
Nekem nagyon tetszik: Éva, Liza, Martina (Tina). Amit az életben nem adnék: Bíborka, Gyöngyvér, Dinara, Regina, Málna, Alma és társaik. Gondolni kell arra is hogy ezzel a névvel lesz 50+ éves is. Én egy Dorinát vagy Kendrát nem tudok elképzelni aranyosz szomszédnéniként, bocsi ha ezzel valakit megbántok.
2017. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
19%
Legrondább nekem a Borbála és a Gizella. Legszebb a Tímea
2017. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
19%

Legrondább: Kinga Gyopár Franciska Orsolya Tünde

Legszebb: Nekem az összes ami "ellára" végződik Izabella Mirella stb..

2017. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
17%

Leszámitva az abszurd fonetikus, vagy mese, gyumolcs, virág és egyéb idiota "neveket" nem adnám az olyan "macskaneveket" sem, mint a mia, mira, nina, tina,lotti, fanni, panni, lara, lili, liliána es a többi cifrásitottat sem


Talán amik tetszenének, Ivett, Amanda, Diána, Dalma, Melinda, szoval nem az olyan incifinci nevecskék

2017. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy olyan kérdés, ahol idővel mindenki le lesz pontozva.

De nekem a legszebb a Noémi. Nem adnám a leggyakoribb neveket (Anna, Lili, Jázmin, Zoé) illetve az idegen hangzásúakat.

2017. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%

Amik tetszenek: Júlia, Éva, Liza, Johanna, Marianna, Alina, Réka, Rebeka, Róza, Henrietta, Olívia, Tímea,

Gerda, Rita, Marina, Magdaléna


Soha nem adnám: Lara, Kiara, Lia, Zara, Vanessza, Dzsesszika, Mia, Mira, Napsugár, Tea, Fahéj, Majoranna, Árven, Amidala, Riana és a hasonló nevek

2017. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Legrondabb az, ha valakit a neve alapjan itelunk, es felnott letunkre igy nyilatkozunk.

Vannak olyan nevek, amiket szepnek tartok, es vannak nevek, amiket nem adnek szivesen, de ha mas adja sem fogok kiakadni, mivel nem az en dolgom. Szoval ha egyik ismerosom lanyanak Dzsesszika a neve, en ugyanolyan oszinte mosollyal mondom neki, hogy "szia Dzsesszika", mintha Anna lenne a neve, es azt kene neki mondanom, hogy "szia Anna". Elsosorban erre kene megtanitani a gyermekeket vallalo szuloket, hogy az empatiat es az elfogadast adjak tovabb a gyermekeiknek, hogy vegre Magyarorszagon is lehessen egy elfogado generacio, ami jo lenne, ha az o generaciojuk lenne.


Egyebkent nekem nagyon tetszik a Larina, Diana, Greta, Natalia, Zoe es Rebeka nev.

Ami nem tetszik az a Hanna.

2017. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Itt a statisztika:

[link]

Kérdés, hogy (nekik) az-e a szép, ami sokaknak tetszik :) Aztán még annyi szempont van a hangzáson túl, amit érdemes figyelembe venni: vezetéknév, eredet, jelentés, mikor van a névnapja.

Itt az egész hivatalos lista:

[link]

szintén kereshető sok szempont szerint és hát érdemes rászánni az időt, mert általában nem sokszor van lehetősége az embernek a gyerekét elnevezni :)

2017. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Tetszenek: Viktória, Violetta, Mirella, Flóra, Petra, Petronella a magyar nevek közül Kincső, Villő, a régebbi hangzásúak közül az Ágnes, Magdolna, Gabriella, Rozália.

Kisebbségi gyerekekkel foglalkozom, sok névvel találkoztam ami kiverte a biztosítékot, ezeket pl nem adnám: Seila, Sanel, Szkarlett, Dzsenna, Paloma és társaik, de a megszokottabb Dzsenifert se, továbbá nekem nem tetszenek: Amira, Amina, Rubina, és a gyümölcsös neveket is meggondolnám.

2017. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!