Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karolina Evelin vagy Karolina...

Karolina Evelin vagy Karolina Borbála?

Figyelt kérdés
Vezetéknév: Horváth

2017. márc. 31. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ragaszkodsz ehhez a hosszú kétneves megoldáshoz, akkor Karolina Borbála. Az Evelin magánhangzóval kezdődik, így nem olyan dallamos kimondani. Szép nevek amúgy.
2017. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Simán a Karolina nevet adnám, hosszú a név és a másik kettő is hosszabb szegény mire megtanulná leírni az egészet, azért írom mert tudom nekem is két hosszú nevem van, rettentő leírni aláírásoknál legfőbbképp.

Esetleg ha nagyon muszáj akkor Borbála.

Ha mindenképp két nevet akartok mit szólsz a Karolina Dóra/Nóra, Sára, Villő, Kata- hoz?!

2017. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mindenképp két nevet szeretnénk, mert úgy is fél világot Horváthnak hívják. De túl különleges nevét sem akarunk, ami nagyon ritkaság :)
2017. márc. 31. 10:29
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Evelin
2017. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A férjemnek és nekem is csak a hosszabb (min. 3 szótagú) nevek tetszenek. A többi olyan becézés-szerű.
2017. márc. 31. 10:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Karolina Evelin verzió jobban tetszik. A Karolina és a Borbála is keményebb hangzású név, együtt nekem túl sok, az Evelin lágy, ezért kicsit lágyítja a Karolinát is.
2017. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem a Borbála is lágy, a B betűk miatt, de az L sem egy kemény mássalhangzó. Egyedül az R, ami pörgős, de szerintem nem ez határozza meg a név karakterét. Mindegy, kinek így, kinek úgy.

A Borbálára szavazok, mert nekem az jobban tetszik, de Evelinnel is szép lenne.

2017. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Szép, szép, hogy nektek ezek tetszenek, de arra is gondoljatok, hogy viselni, aztán majd egyszer leírni, aláírni a lányotoknak kell, nem nektek.


Tudom, hogy nem leszek népszerű ezzel, de: névválasztásnál szerintem nem ártana a gyerekre is gondolni, aki majd a viselője lesz az adott névnek. Persze, hogy olyat választ a szülő, ami neki is tetszik, de azért, na! Tudjunk kompromisszumot kötni. ;-)

2017. márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Borbála
2017. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Karolina a kedvenc nevem, Borbála pedig a sajátom. Naná, hogy ezt választanám, bár a másik is tetszik.

Karolina Borbála :)

2017. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!