Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Arnold...

Mit gondoltok az Arnold névről? Viselhető, nem?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%

Szerencsétlen név

Mit csinálsz Arni

Jössz Arni

Mondd gyorsan...engem ez zavar szegény fiamnak inkább mást adnék de apja kitart...

2017. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Tesom kakasat hivtak igy, utaltam, mindig megtamadott, 10 evet elt.
2017. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem korrekt név. Van is ilyen ismerősöm. Azt nem mondom, hogy húú de tetszik, de ezerszer jobb mint a Benett/Noel stb név. Talán annyi a baj vele, hogy nehéz becézni ha ez is fontos szempont.
2017. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem semmi gond nincs vele.

A becézése sem rosszabb, mint a Boti, Beni, Noncsi...

2017. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ciganyok kedvelt neve. Kizart.
2017. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is normalis nev.

Ezek a peldak meg amiket ez egyes leirt nem is ertem, hogy hogyan juthatnak valaki eszebe:D de komolyan. Csak ultok a vonaton, es ilyeneken gondolkoztok, vagy mi?

Mindegyik nevet lehet valamivel csufolni.

En Veronika vagyok pl, nekem azt szoktak mondani az osztalytarsaim, hogy "Veronika, tiszta erotika". Angolul a veruka meg egy csunya labbetegseg (azt hiszem), azt is szoktak mondogatni. Es?

Annat azt siman lehet Kannanak becezni, Katat azt Kakanak, ettol meg ezek sem lesznek gagyi nevek.

Ezek a csufolodasok jobb esetben meg altalanos iskolaban befejezodnek, utana mar alapbol nem az Arnold nevet viselo szemelynek lesz gaz, ha igy hivjak, hanem annak, aki ezzel viccelodik, hogy Jossz Arni?

Egyebkent bennem sem hagytak nyomot ezek a bena viccek, megforgattam a szemem, es eltem tovabb. Nem lettem lelki serult, nem utalom a nevem (emiatt legalabbis), nem sirtam magam alomba ezek miatt.Nem is erdekelt soha.

2017. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6os! Amikor a kisfiamnak mondtam az 1esben leírtakat, akkor hallottam vissza magam....
2017. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de a becézései (Arni? Arnoldka? Noldi? Arnoldocska?) nem tetszenek. Nálam ez is szempont, de ha nektek tetszik, vagy nem szempont, akkor nem is lényeges.
2017. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Viselhető, bár nekem személy szerint nem tetszik.
2017. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Normális név, viszonylag ritka, én egyet ismerek. Nem rossz név, bár nem is adnám. Közömböstől kicsivel jobb nálam.
2017. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!