Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Diána névről vélemények?

Diána névről vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A véleményetekre lennék kíváncsi.Bajban vagyok a lánynevekkel.Viszont az utóbbi időben nagyon megtetszett a Diána név, születendő kislányomnak szeretném ezt a nevet adni.Szerintetek szép, megállja a helyét manapság, nem igazán népszerű az utóbbi időben, de nem is feltétlenül baj.Tucat nevet sem szeretnék adni.Írnátok még olyan neveket melyek teljes egészében is illetve becézve is jó lenne egy kislánynak, majd később felnőtt nőnek?Előre is köszönöm
2017. ápr. 12. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem szép.Egy rokonom kislányának is ez a neve.Hordható minden korosztályban.
2017. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem tetszik, de még jobban a Dia becézése. Egyetértek elsővel.
2017. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Diána vagyok. :) Az orvosomon kívül senki sem hív így, mindenki diázik, amit egyébként sajnálok, mert szerintem is szép név.

Egyébként örülök, hogy tetszik ez a név. :)

2017. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon tetszik, nekem is nagy kedvencem. Sajnos nálunk a di-re végződő vezetéknév mellé nem illett (di-di).
2017. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is rendben van, nem öreges név.
2017. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaajjj de örülök neki, nagyon köszönöm :) Így már biztosan ezt a nevet kapja :)
2017. ápr. 12. 18:24
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

4-es. Most nagyot nevettem. Képzeld, di-re végződik a vezetéknevem. Az én szüleimet sajnos nem izgatta. :D

3-as voltam.

2017. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy normális név ! Persze, hogy megállja a helyét ma is, feltéve, ha olyan embernek mutatkozik be, akinek van ízlése.
2017. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szép név.

Nekem Diána alakban jobban tetszik, de a Dia sem rossz.

2017. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Örülök a pozitív visszajelzéseknek, mert volt az ismerőseim között aki szerint ronda név mert a dianás cukor jut róla eszébe.
2017. ápr. 13. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!