Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez a tegnapi rákszűrés miatt...

Ez a tegnapi rákszűrés miatt lehetett, vagy aensim lesz végre?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy van egy 21 hónapos kisfiam,aki még mindig szopizik,most két-három hete nappal már nem.kap,de este és éjjel még igen.Nekem mióta megszületett még nem jött meg a mensesem.Tegnap vtam orvosnál rákszűrésen,és ma reggel iszonyatosan elkezdtem vérezni,gondoltam megjött.Egy óra alatt át is sikerült áznom. :( Viszont azóta csak nagyon kevéske van,inkább csak kis pecsételés,illetve fájdogál a hasam.Azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek a mensim lesz,vagy ez a hirtelen brutál vérzés lehet a rákszűrés miatt?tegnap az orvos azt mondta,hogy lehet kis vérzés,ne ijedjek meg.
2017. ápr. 13. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Rákszűrés utáni 1-2 napban lehet pár csepp vérzés, az teljesen normális. Ha átáztál akkor az már inkább a menzeszed lesz szerintem. Főleg, hogy már igen keveset szopzik a babád, valószínűleg befog indulni a menzeszed.
2017. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem régen mindig 4-5 napig szokott tartani,most meg fél nap után szinte elmúlt.Az normális lehet?Azért gondoltam a rákszűrésre.Vagy lehet,hogy még nem állt be rendesen,aztán még csak probálkozik a szervezetem a mensivel?
2017. ápr. 13. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom eleg regen is mensiztel utoljara, gyanusan nem allt meg ez be / vissza sehova, ha kb 2.5 eve egyaltalan nem volt menzeszed.
2017. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat.Csak olyan fura volt,hogy pont a rákszűrés után,az meg ijesztő,higy hirtelen ennyi...
2017. ápr. 13. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy a szülés előtt mi volt,az egy dolog.Hatalmas hormonváltozáson ment át a szervezeted,szinte minden esetben kisebb-nagyobb változás bekövetkezik a szülés után(sőt,minden egyes szülés hoz(hat) változást).Ez tuti,hogy mensi.Nekem a 3. gyerkőcöm születése után 23 hónappal jött meg először.Én is szoptattam még akkor(és még utána is).
2017. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rakszurestol max 1-2 csepp lehetne csak a kis sebbol, ahol megsertettek a mehszaj feluletet, ez tuti mensi volt.
2017. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!