Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok tanácsot? Szülinapi zsúr.

Adnátok tanácsot? Szülinapi zsúr.

Figyelt kérdés

Nagy gondba vagyok. Jövőhét szombaton lenne a fiam bulija. Februárban megbeszéltem a szervezővel akik a helyszínt és a programot adnák. Amit ma lemondtak. Ölni tudnék.

Valami jó helyszínt és szervezőt keresnék Pesten ahol megcsinálnák igényesen. Nem játszíházat szeretnék. Van valami ötlete valakinek. 5-7 éves korosztály.


2017. ápr. 26. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Februarban? Wow, milyen program lett volna ez?


Amugy Tarzan Park Ujpesten, eleg jo program gyerekeknek.

De hidd el, ha "csak" otthoni zsurja van zenebohoc es szorakoztato szemelyzet nelkul, egy gyerekseregnek az is elmeny. Csak par vicces jatek kell.

2017. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Mc Donaldsban es játszoházakban is szoktak zártkörű szülinapokat tartani
2017. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Budakeszi Vadaspark.
2017. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nem leszek nagy segítség, de én az ekkoráknak mindig idehaza tartom. Kell egy torta, néhány marék ropi, meg üdítő, több kaja úgysem fogy, és órákig elvannak a gyerekszobákban úgy, hogy nem szoktam szervezett programokat tartani nekik.

Ezen kívül csak játszóházban meg mekiben voltunk másnak a szülinapján. Ja, meg egyszer egy gimnázium tornatermében, és partizánt játszottunk. Szívből gyűlöltem... :D

2017. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Funky Monky Kid's beuty & spa

Itt volt a 6 éves fiam szülinapja is, nagyon profik voltak, ötletes játékokkal.


Mi pont azért nem a lakásumkban tartottuk a partyt merz iszonyatos rumlival készülőséssel járt volna.

2017. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Itthon kutyák vannak és egyébként sem akarok egy rakat gyereket ide mert nem tudok velük mit kezdeni. Tudom csúnya dolog de én elég antiszoc vagyok, idegesítenek a kis gyerekek, persze kivéve a fiam.

Tarzanparkra gondoltunk mi is, de még nagyon lutri az időjárás.

Funky Monky Kid's beuty & sparól még nem hallottam megnézem.

2017. ápr. 27. 00:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi extra nem lett vola. Bohóc, ugráló vár, játékok animátorral.
2017. ápr. 27. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!