Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiskorú külföldre utazásához...

Kiskorú külföldre utazásához való nyilatkozat?

Figyelt kérdés
Kislányommal szeretnék németországba utazni a nyáron két három hónapra . Kell az apa beleegyező nyilatkozata . Meg is találtam a rendőrség oldalán a hivatalos információt , hogy miket kell tartalmaznia a nyilatkozatnak . De nem formanyomtatvány hanem csak a részletek hogy mit kell tartalmaznia . Hol találok ilyen mintát vagy valami hasonlót hogy mégis hogy kell ennek kinéznie . Az adott ország nyelvén is meg kell irnom , ez nem probléma .
2017. máj. 5. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen minta, elég ha a saját szavaiddal fogalmazod meg
2017. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsanat az off-ert, de tenyleg erdekelne,hogy Magyarorszagon minden esetben kernek ilyen nyilatkozatot? Azert kerdezem, mert mi kulfoldon elunk, a gyerekeim nem magyar allampolgarok, es nagyon sokszor utaztam mar veluk egyedul (volt hogy 2 honapra), de soha semmit nem kertek se itt se a magyar repteren. Ez csak a magyar allampolgarsagu gyerekekre vonatkozik akkor vagy hogy van ez?
2017. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat mi is kulfoldon elunk (Nemetorszagban eltunk 1 evet, de mar Angliaban elunk), es semmi ilyesmire nem emlekszem amikor hazajottunk es azutan vissza. Annak pedig ehhez szerintem nincs koze, hogy a lanyaim angol allampolgarok (magyar allampolgarsaguk nincs)


De amugy ha a keresobe beirod akkor sem talalsz valami mintat?

2017. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Azert gondoltam hogy lehet koze hozza, mert ugye Magyarorszagrol en nem "elvittem" a gyerekeket az apjuk nelkul, hanem mar visszafele kulfoldre. Sokszor lattam mar ilyesmi kerdest itt, ezert is kerdeztem ra most.

2017. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!