Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek szülés...

Van itt valaki akinek szülés UTÁN pár hónappal volt aranyere?

Figyelt kérdés
8 hónapja szültem, császárral, pár hónapja nehezebben ment a kakilás, fájdogált, utána berepedt, de nem mentem dokihoz mert mindig elmúlik 1-2 nap alatt....most viszont nagyon berepedt pár napja, és észrevettem egy lilás csomót is pont a luknál, kívül..ez volna az aranyér? mivel lehet kezelni? mindenképp vennék rá valamit, mielőtt elmegyek dokihoz, nem azért mert szégyenlem, hanem mert elég nehezen tudnám megoldani órákra a gyerekek felügyeletét
2017. máj. 8. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz mindenképpen! Kizárt, hogy egy pár órára nem lehet a gyereket az apjára bízni, akkor sem, ha dolgozik, hiszen az egészségedről van szó.
2017. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy nem lehet hanem hogy nehézkes mert a férjem a saját egészségügyi gondja miatt mostanában elég sokat hiányzott a melóból...nem szeretném feleslegesen ugrasztani...ha nem javul akkor természetesen még a hét végéig orvoshoz megyek vele, de addig is megpróbálnám krémezni, hátha elmúlik vagy javul leglaább
2017. máj. 8. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem igaz először szüléssel jött ki, aztán legközelebb kb 6-7 hónappal szülés után. Sokféle vénynélküli kenőcs van, én személy szerint a reparont használtam. Elkezdtem amint kijött de ígyis volt minimum 1 hét mire elmúlt.
2017. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En a helyedben nem nyomogatnám vissza, vagy kenegetném a vérrögöt, ha már kijött. Baleseti sebészeten kb. fél perc alatt kiszedik, a várakozási idő a folyósón az, ami kiszámíthatatlan. Próbáld meg hétvégén elintézni sebészeti ügyeleten, amikor otthon van a férjed.
2017. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3: neked is kivul volt? kb mekkora? reparont vettem én is.
2017. máj. 8. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!