Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mit szóltok ehhez a...

Anyukák, mit szóltok ehhez a tavaszhoz, titeket is bosszant hogy a kemény tél után a tavasz se sokkal jobb?

Figyelt kérdés
Télen már majd begolyóztam, egyetlen reményem az volt hogy jön a tavasz és majd megyünk sokat a játszótérre, meg kirándulunk stb. Ehhez képest ma is ki akartunk menni de már megint borús az idő, mindjárt esni fog...Unom már, hogy ennyire össze-vissza az idő, már az időjárás jelentésnek se lehet hinni. Egyszerűen annyira elegem van ebből! Teljesen rányomja a bélyeget a hangulatomra. A húsvét is így telt el, pocsék idő volt pedig kirándulni akartunk meg tojást keresni a kertben. Május elseje-i hosszú hétvégén a 3 napból 2-ben végig esett az eső de a 3. nap is hideg volt. Ezek után már nagyon kíváncsi leszek a nyárra!!!
2017. máj. 8. 11:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Engem nem anyukakent (bar anyuka vagyok), emberkent bosszant.
2017. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem, nem zavar...
2017. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem ez a tél nem volt kemény.

Most is jó idő van nálunk csak fúj a szél.

2017. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Örülnék, ha végre huzamosabb ideig szép idő lenne, de azért szerencsére nem ez határozza meg a hangulatomat. Elvagyunk bent is, ha rossz az idő.
2017. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Bosszant igen.. :)

Mindig eltervezzük, hogy hova megyünk piknikezni erre persze hogy aznap esik.. 4 hónaposom van, szeretnék vele minél többet levegőn lenni, de mindig harcolunk, hogy na akkor most melegen öltözni? Esni fog? Vigyek lazább ruhát is? Kell pléd??? ...

2017. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

Kerdezo, gyere Angliaba ;)

Majus eleje van , es meg EGYSZER SEM voltunk iden teli kabat nelkul sehol. Most epp 7 fok van es tornado erossegu szel.

2017. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem bosszant. Nem gondolom keménynek az idei telet, mi egész jól megúsztunk, nem sokszor volt nagy hó, jég. Hideg nem zavar, csak ruha kérdése.

A tavasz meg szerintem mindig ilyen, hogy egyszer meleg van, aztán hideg, süt a nap, esik. A tavasz mindig nagyon változatos szokott lenni.

A hangulatomat meg egyáltalán nem tudja elrontani. Nyáron meg majd az lesz a baj, hogy kánikula van és nem lehet bírni a meleget :)

2017. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

1. vagyok, egyebkent en orulnek annak ha a nyar is max csak langyos lenne, ugyanis augusztus vegen-szeptember elejen szulom a kistesot, szoval nekem aztan ne legyen 35 fok egesz nyaron :))) Nagy hasam lesz szoval legyen csak szepen tavaszias nyarunk (ne melegbe beledoglos), aztan pedig enyhe szeptember-oktoberunk hogy a babaval is sokat setalhassunk :)


Eltolodott az idojaras de nyaron ennek (ha igy marad) viszont tenyleg kifejezetten orulni fogok.

2017. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%

Gondolkodó ember két dolog miatt nem bosszankodik, nem idegeskedik:

- amin lehet változtatni és

- amin nem.

Az időjárás ez utóbbi kategóriába tartozik...

2017. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Engem már teljesen kiborít ez az idő. 2 kicsi lányom van, a hétvégén 3x áztunk el a kirándulások alatt. Nekem befolyásolja az idő a kedvem. Esőben szinte depresszió közeli állapotban vagyok. Úgyhogy ránk férne már tartósan a jóidő.
2017. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!