Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vácon hol vannak játszóterek?

Vácon hol vannak játszóterek?

Figyelt kérdés

Vagy akár egy-egy hinta, mászóka?

Deákváron lakunk, gyerekkel, költözés előtt, lehet nem a legfontosabb szempont, de érdekelne. :D

Csak a környéket, belvárost ismerjük.



2017. máj. 17. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A deákvári főtéren van egy nagyobb. Ezen kívül csak sok kicsiről tudok, amik a lakótelepeken vannak.
2017. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hm. Újraolvastam a kérdést. Nem is Deákvár érdekel? Melyik részre mennétek? Nagyobbak amikről még tudok és nem annyira belváros, illetve Nem Deákvár: Damjanich tér, Rózsa kert. Illetve a bicikli út mentén van egy Kisvácon.
2017. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Deákváron ismerjük a magányos darabokat is, főleg a főtér környékén. A főtéri CBA és az újdeákvári CBA mellettibe járunk, néha a Jázmin téribe.

A Dunaparton a vár melletti nagyot és a belvároshoz közelebbi, bicikliútmenti kicsit ismerjük.

A Damjanich téri messze van, ott az a nagy mászóka jó :)

A művháznál sose voltunk, az mekkora?

Kisvácon kb hol van? Arra nem vagyok ismerős.

A Földváry tér lakótelepi részén is biztos van, de arra se járunk.

2017. máj. 18. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Művház alatt a Rózsa kertet érted? Mert őszintén szólva ott kb 10 éve nem jártam. Akkor nem volt nagy durranás, de azért egy sima lakótelepinél jobb. Kisvácon én se vagyok túlzottan ismerős, de mivel az a terület kb csak a régi főút környékét fedi le, ezért szerintem nagyjabol kettő van ott. Amikről tudok. Az egyik lent van a bicikli út mellett, szerintem a Kálvin utca környékén, de még csak biciklizés közben láttam, úgyhogy fogalmam sincs hogy pontosan hol is lehet. A börtöntől Kisvác felé, az biztos :) A másik, amit még Kisvác vonzáskörzetében tudok, az a Picadillyvel szemben levő tér. De ezek nem túl nagy durranások. Kisvác nem éppen fiatal családok által lakott terület, így szerintem feltűnően kevés arrafelé a játszótér.
2017. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, tényleg emlékszem én is ezekre, a fókás szobor volt meg csak, az nem, hogy játszótér is van.

Állítólag a művház melletti parkot és a játszóteret felújították, majd egyszer megnézzük.

2017. máj. 18. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!