Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Leonetta...

Mi a véleményetek a Leonetta névről?

Figyelt kérdés
A nővérem kisbabát vár és szóba kerültek az esélyes nevek. Úgy néz ki kislány lesz és van egy listája mik tetszenének neki. Nem igazán ragaszkodik az egyedi nevekhez, de talán ez a legkevésbé szokványos a listáról. Legalábbis akárkinek mondta, nem ismert ilyen nevű lányt eddig. Szerintetek nem túl csicsás vagy a későbbiekben kellemetlen? A Leona, aminek ez a becézése talán szintén tervben van, de ő inkább ezt preferálja.

2017. jún. 1. 21:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem marhára nem tetszik, bár nem pontosan értem, miért számít ez bármit is. Nővéred sztem nem az én véleményemre kíváncsi. Most akkor az a cél, hogy különleges legyen a név, vagy az, hogy ne? Nekem ehhez a névhez egy oroszlánszelídítő passzolna.
2017. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Van ennél rosszabb is, de én ezt sem adnám a gyerekemnek.
2017. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem tetszik. Szeretem a különlegesebb neveket, de erről egyből a Leo az oroszlán jut eszembe. Biztos nem adnám a lányomnak, pedig nem zárkózom el a különlegesebb, egyedibb nevek elől.
2017. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Elég gyakori vezetékneve lesz a kicsinek és érdekelt ez a név mennyire számít különlegesnek. A nővérem nem akarja túl egyedire a keresztnevét, csak az sem lenne jó, ha minden második gyereket úgy hívnának, mint az ő lányát.

Természetesen mindenkinek meglehet a saját véleménye róla.

2017. jún. 1. 21:39
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát Leonetta névvel biztosan nem fog találkozni úton útfélen.
2017. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
Nevetséges. Akár egy brazil sorozatban a takarítónő neve.
2017. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
Az. Jó erőltetett. Leonszió. Az Isaurában volt.
2017. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Igen, elég csicsás. A Leona egy fokkal jobb lenne? Azt beszéltük, hogy az is szép és majdnem ugyanaz, de szerintem kicsit túl amerikaias.
2017. jún. 1. 21:48
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a Leona sem tetszik. Nőietlen. Vannak azért az értelmezhető nevek között is ritkábbak.
2017. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
66%
Inkább Bianka legyen
2017. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!