Melyik nevet adnád?

Figyelt kérdés
Annabella,Izabella,Mirabella,Bella,Anna,Mira,Iza,Ida,Anita.
2017. jún. 2. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik passzol a vezetéknévhez, de alapból az Anna és a Bella tetszenek ezek közül. Viszont, hála Twilightnak és a Frozennek, nagyon sok kislányt fognak így hívni, és én nem akarnék tucatnevet a gyerekemnek :D
2017. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bella, Izabella
2017. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

Anna.

Ennél kifinomultabb,elegánsabb név nincs a földön.

2017. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Azért az Anna, Izabella nevek szerencsére ősrégi nevek például, híres történelmi alakok, királynők is viselték ezeket a neveket, szóval nem gondolom, hogy a Frozen-es őrület tenné ezeket az amúgy is méltán népszerű neveket jelentősen felkapottabbá...

Én ezt a kettőt adnám, mert ezek számomra valami eredendő tisztaságot sugároznak, tekintve, hogy régi nevekről van szó, amelyek napjainkban is simán megállják a helyüket.

A többi nekem nagyon divatnév. Az Anita nem, de az annyira nem tetszik.

2017. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Én is az Anna mellett vagyok
2017. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Annának semmi köze a Frozen őrülethez, azt se tudták az emberek mi az, mégis évtizedek óta top 3. Az a név egyszerűen tökéletes. Én csak azért nem adtam, mert kitartóan top 3. De különben így belegondolva, ahhoz képest mégis többet ismerek másból, ami szintén népszerű de lentebb van a listán.
2017. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
#6 igen, eddig is népszerű volt az Anna, de a film után meg főleg az :D Mindegy, a lényeg, hogy én személy szerint alapból nem adnék tucatnevet a gyereknek, szörnyű lehet, mikor az osztályban te is csak 1 vagy a 10 másik Anna/Bence/Jázmin stb közül, és a vezetékneveden szólítanak. Nem hiszem el, hogy nem lehet kreatívnak lenni és valami különleges nevet adni a gyereknek, ki ne érezné különlegesnek magát, ha mindig bókokat kap, hogy milyen szép és ritka neve van(tapasztalatból mondom).
2017. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Az Anna nem tucatnév, kezdjük ott.

A többi sokkal irritálóbb. ;)

Most aki megtapsolja magát, hogy ő mennyire kreatív valami lehetetlen névvel, ami megint fennakad a rostán, mert nevetséges, azzal nem lesz szerencsétlen gyerek előrébb!

Azt hiszik egyesek, ha a neve ,,különleges" (feltűnési viszketegség), a gyerek is egyből az lesz. Holott...

2017. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Nekem ezek közül a Mira tetszik, épp amiatt, mert belőle valószínűleg csak egy lesz az osztályban. Ez nem feltűnési viszketegség, hogy nem akarja az ember, hogy a gyermeke valami 10. Bence vagy hasonló idióta néven legyen szólítva.
2017. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
Ezek közül egyedül a Mira tetszik.
2017. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!