Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leendő (vagy jelenleg már)...

Leendő (vagy jelenleg már) apukák, alábbiakban felsoroltak csak szerintem?

Figyelt kérdés

leendő (vagy jelenleg már) apukák,

alábbiakban felsoroltak csak szerintem

inkább elrettentő példák a gyerekvállalás ellen

mintsem

annak megkedveltetését szorgalmazók? :D


[link]


2017. jún. 28. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mért, tán hazudjanak h minden habos babaos es a gyerek tíz órákat alszik,es h az apának ugyanúgy a gyereke mint anyának. Neki is ki kell vennie a részet, nem csak a szép pillatokból. Mert akkor biológiai apa lenne.. az az igazi apa , aki ugyanugy felkel mint az anya a síró gyerekhez..
2017. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

32F voltam

( 5éves fiú es 2 eves kiscsaj apukája)!

2017. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten jó dolog, ha egy férfi úgy vág bele a gyerekvállalásba, hogy tudja, mivel jár. Szerencsére az enyém tudta, nagyon jó férj és apa, pedig fiatal, 28 lesz, a kislányunk 2 éves. De pont ezen az oldalon nagyon sok példa van arra, milyen az, ha apuci azt hitte, neki majd nem kell csinálni semmit, csak néha gügyögni.
2017. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Ezt egy hollywoodi film forgatókönyvéből másolták ide. A babanet egyébként is a legfelületesebb ,innen-onnan összegányolt oldal. Ahogy minden gyerek,úgy minden apa és kapcsolat is más,de ezek általánosítanak. Nő vagyok,de ha férfi lennék és ilyen listák szerint kéne viselkedjek,elgondolkodnék,hogy jól választottam-e párt. Hajrá,indulhat a lepontozás.
2017. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

# 1 # 2


Nyilván ne hazudjanak, nem is arról van szó, épp ellenkezőleg, azért is kérdeztem mert erősen meglepődtem amikor olvastam, bárhol olvas az ember akkor mindenhol azt a rózsaszín ködös felfogást látja amit általában a nők szoktak annyira mondogatni, ez az első eset hogy elég kemény és reális megfogalmazással találkoztam ami majdhogynem elrettentő,

ahol nem csak a szép meg jó van feltüntetve hogy "jajlegyélapuka_mertazolyanszuper_ésmindencsillivilli"

:D

2017. jún. 29. 00:09
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Melyik pont az elrettentő?

Illetve mi újat mondott a cikk úgy egyáltalán?

Apukának lenni nagyon jó egyébként. Akkor is ha jóval több a feladat.

2017. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Ez csak azoknak elrettentő, akik áldozathozatalként élik meg a gyerekvállalást.


Van, aki örömmel vesz kombit, örömmel horgászik haverokkal, mig a gyerek gokartozik, össze lehet hangolni mindent egy toparton is, ha akarja valaki.., nem ő van24- ben babával, szoval nem katasztrofa hogy fáradtan dolgozik, hisz az anya is..,stb



Felfogás kérdése. Valaki érett rá és örömmel vállalja mindenestül, valaki meg menekülőre fogja.

2017. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy buta cikk, ne vedd komolyan. Egy baba érkezése ennél sokkal komolyabb lemondásokat, áldozatokat igényel, minthogy le kell menni a boltba a terhes feleségnek kolbászért.

Vicceskedésnek szánták, nem jött át.


Nem az a legnagyobb lemondás, hogy jaj, le kell cserélni a kocsit. Hanem az, amikor nem is volt kocsid és venni kell, ha van rá pénzed, ha nincs, mert a gyerekedet kezelésekre kell vinni a fővárosba.


Amikor évekig nem jutsz el nyaralni, mert a szabadságaitok elmennek a gyerekbetegségekre és az iskolai/óvodai szünetekre.


Amikor mások tanácsára leveszed a pelenkát a gyerekedről, hadd gyakorolja a szobatisztaságot, hadd legyen bugyiban és 9-től délig 8x pisilt be. 8 lemosás a kádban, bugyicsere, kanapé-fotel-szőnyeg tisztítása, ha nem mentek végleg tönkre. Hétvégén pihenés helyett kibérelni kárpittisztítót és mindent kitakarítani.

És csak egy példa, ahol komolyabb kár nem is keletkezett.



Vagy amikor beteg a kicsi és nem mersz elaludni, nehogy felszökjön a láza. Amikor beszedett valami nyavalyát és éjszaka már többedjére cseréled le az összehányt ágyneműjét,m itatni nem tudod, m nem fogadja el a folyadékot és rettegsz, hogy kiszárad és eldöntöd, h reggel bementek a kórházba. És ébren várod, hogy reggel legyen végre.


Na amikor iylen van, akkor apuka sem alszik, hanem teszi a dolgát, hányást takarít, lázat csillapít, gyereket lefog, ha kúp kell, vigasztal, kórházba visz, stb, ami épp szükséges. És utána megy be dolgozni.


Ezek nem elrettentő példák, a gyereknevelés ezzel is jár. Akit meg elrettent a cikkben az a pár butaság. annak tényleg nem való gyerek.

2017. júl. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a cikk olvashatatlan, alig tudtam magam rajta átvergődni.

Nem tudom eldönteni, hogy egy anya vagy egy apa panaszkodik-e benne a párjára, mert a legtöbb pontot mintha nő írta volna, néhányat pedig egy pasi... mindenesetre elég gáz lehet a cikkíró otthonában a helyzet.

2017. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!