Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek sok napi 3-4 db...

Szerintetek sok napi 3-4 db jégkrém egy 3 évesnek? Csak a hideg miatt kerdezem, mert a fagyit én csinálom friss gyümölcsből.

Figyelt kérdés
Ebbe teszem a turmixolt meggyet, sárgabarackot. Http://m. Ikea.com/hu/hu/catalog/products/art/80208478/
2017. júl. 4. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Sok
2017. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
ha csak meggy és barack akkor nem, ha cukor vagy ilyesmi is van benne akkor nagyon sok.
2017. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
attól függ hogy mit értesz jégrém alatt..
2017. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
3 éves gyereknek ne is adnék jégkrémet !
2017. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak sima, fagyasztott gyümölcs. Cukor nincs benne, csak egy kis citromlé és víz.
2017. júl. 4. 14:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem sok :) ez nem is jégkrém csam sorbet :)

Én is csinálok csak sima meggyeset, málnásat, és sárga dinnyéset. Pont me csináltam. Én citromot nem is raktam bele de kipróbálom

2017. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gyorsan befalja hanem lassan eszi nem gond. A gond az ha gyorsan nyeli nagy falatokban mert megfajdulhat a torka/gyomra.
2017. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag akkor ez turmixolt/pürésített fagyasztott gyümölcs. Ha tudja megfelelően enni, tényleg nem 2 falatban nyeli le ( a hideg miatt ugye9 akkor miért lenne sok. én is szoktam készíteni, egy barackból jön ki kb. egy jégkrémforma, ergo miért lenne sok napi 3-4 barack? Mehet simán. csináltam én is mindenféle mixet, banán, barack, eper, málna, mikor mi van és kombinálom is az ízeket. Jól jön az a nagy melegben, folyadék és vitamin egyben, szerintem az én "formáim" talán ha másfél decisek, nem lesz tőle kutya baja. Ez kimérve sincs több 30 dekányi gyümölcsnél, de legyen 40, vagy fél kiló. Se cukor, se semmi egyéb, persze, hogy nem lesz baja tőle. Csak arra kell figyelni tényleg, hogy nyalogassa mint a fagyiit és nyelje le kersesztbe az egészet :D
2017. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
...És NE nyelje le...., akartam mondani
2017. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint kerszesztbe az egészet,,,, harmadikra csak összejön :D
2017. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!