Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 hónapos Kislánynak mit...

LanaZsófia kérdése:

9 hónapos Kislánynak mit lehetne Karácsonyra adni ajándékba?

Figyelt kérdés

2017. júl. 18. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Fisher price kutyushugi, vagy a mesemondókás könyv, vagy a tanulózongora. Plüssálat.
2017. júl. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lányom tízhónaposan első karácsonyán egész délután egy gumikacsával játszott, a többi cucc abszolút nem érdekelte :) Vehetsz még neki tapizós-csörgős-zörgős textilkönyvet, valamit guríthatót, amit mászás közben lökdöshet maga előtt, verseskönyvet, amiből felolvasol, fürdős könyvet, építőkockát, rágókendőt, ezt a hordós egymásba rakós játékot, öntögetős fürdős játékot, bármi ki-bepakolóst, vagy egyáltalán bármilyen bébijátékot. De max 2-3 db bőven elég.
2017. júl. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Szuloket kerdezd meg, es majd AKKOR amikor aktualis lesz mert Te most hiaba dontod el juliusban mit veszel majd, addig meg siman megkaphatja valakitol vagy lesz jobb otlet is.

(azt csak remelni merem, nem a gyerek anyja vagy, hogy mar juliusban a Karacsonyra keszulodsz elore felevet....)

2017. júl. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha járás közelben van, én lehet felajánlanám, hogy adok egy utalványt egy baba cipőbolthoz. Az szerintem hasznos lehet. Én biztosan örülnék neki.

Ha nem is azonnal, de később fel tudják használni. A fa alá meg egy jelképes kis játékok be lehet tenni mellé :)

2017. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fisher-Price tanuló kutya, plüssállat, sapka, vagy valami ruhanemű.
2017. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!