Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekszemészet Budapesten?

Gyerekszemészet Budapesten?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 éves, sokat fáj a feje, szeretnénk a szemét megvizsgáltatni. Az sztk-ba 2 hónap múlva kaptunk időpontot. Van valakinek ötlete, hova vihetnénk korábban? Magán orvos vagy esetleg optikushoz? Az Örs vezér tér mellett lakunk. Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 19. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Mi itt voltunk a gyerekkel, szerintem szuper: [link]
2017. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Ha surgod, akkor nehez ugy... A Naphegy Optikaban dr. Senyi Katalin az orszag egyik lejobbja, de naluk fel ev a varolista... Az sztk-s ehhez kepest barati.


En vegighivnek sok maganrendelest, hatha valahol tudnak gyorsan adni. De sajnos eleg telitettek a jobbak.

2017. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Én is a Sényi doktornőt és a Naphegy optikát akartam javasolni. Akkor nekünk mákunk volt, 3 héten belülre kaptunk tavaly időpontot. Most májusban már a Mária utcai klinikára hívott vissza, utána írt véglegesen szemüveget. Szerintem a Naphegy optikába eettől függetlenül érdemes menni, nagyon jól felszerelt, gyerekbarát, profi dokikkal. E-mailban lehet jelentkezni, visszaírnak 1 napon belül, megmelítheted a doktornőt, de ha ő nem tud fogadni belátható időn belül ,a többbihez is lehet menni bátran szeintem, mindegyikük jó szakember és ha nincs a gyereknek spéci problémája, bármelyikük maximálisan profin tudja kezelni. [link]
2017. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Még egy szavazat Sényi Katalinra, nagyon profi, nagyon kedves. Nagyon problémás volt a gyerekem szeme, helyretette neki.
2017. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Írja is a főoldalon, hogy a doktornő augusztusig tele van, azért szerintem ettől függetlenül érdemes oda vinni.
2017. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Www.pirinyoszemeszet.hu
2017. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!