Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Beleillik egy 0-5...

Anyukák! Beleillik egy 0-5 éves gyerek napirendjébe hogy este még a plázában vannak?

Figyelt kérdés

Este 8 óráig dolgozom egy plázában és ilyenkor is sok újszülött kisbaba és 5 év alatt gyerkőc rohangál.

Mi nem igazán tudom, hogy ez mennyire van így rendjén.


2017. júl. 19. 19:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Ha epp akkor mentek valamit megvenni, vagy beulni valahova, miert ne?

Te is jo kis Magdi anyus vagy a Baratok koztbol.....

2017. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nincs még gyerekem, úgyhogy fogalmam sincs róla hogy ez így mennyire megszokott dolog. Én valahogy úgy képzeltem hogy ilyenkor már alszanak. De lehet hogy tévedek. Majd szeretnék én is pár év múlva, úgyhogy remélem nem haragszol meg hogy érdekel a téma.

Én senkit nem sértegettem, ellentétben veled, aki Magdi anyusozol felnőtt ember és esetleg anya létedre.

2017. júl. 19. 19:49
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Újszülöttel és kicsi babával nem plázáznék este 8-kor (nálunk az kicsi korban alvásidő volt bőven), de van, aki megteszi. Az, hogy egy 4-5 évessel elmegy az ember, pláne oviszünetben, belefér.
2017. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

0-3 éves korig nálunk is 8 óra körül, ha alvás nem is feltétlenül volt, de már fürdetés, pihenés idő volt, tehát biztos nem vittük még ki sem, pláne nem plázába, bár vidéken élünk, itt nincs is nálunk.

Viszont 4-5 évesen már ha kint voltak más gyerekek is az utcán, akkor nyári szünetben volt, hogy fél 9-kor még kint játszottak, de legkésőbb 9-kor bejöttünk, vacsora, fürdés és 10 órakor már alvás volt. De nem nyári szünetben még 5 éves korában sem voltunk sehol 8 után a gyerkőccel.

2017. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Az én kisfiam 1 éves. Este 10- nél hamarabb nem alszik el. Így mi is megyünk még 8 körül bárhová, ha szükséges.
2017. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Akinek nincs otthon klíma, annak beleférhet nyáron. Mi is ilyenkor mentünk vásárolni, amikor még nem volt. Este jobb az idő, sétálni is ilyenkor mentünk. Nyilván nem éjfélig, de 8-9 óra még rendben van. Mondjuk újszülöttel egyáltalán nem jártunk ilyen helyekre, kicsit nagyobbal igen.
2017. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Bár én a légkondi miatt nem szívesen viszem a 2 évest se be (nem maga a klíma a gond, hanem hogy a kinti hőhöz képest nagy a kontraszt és így nem egészséges, még engem is rendesen mellbevág utána a meleg, ahogy kilépünk), de egyébként egy csecsemőnek ugyan mindegy hogy hol tologatják, miközben a babakocsiban alszik.

Gondolom azok a szülők is így gondolkoznak. Sok kicsi csak akkor alszik, ha mozog a hátsójuk alatt a kocsi, hát összekötik a szülők a nekik kellemest a hasznossal.

2017. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom, nem mindig ugyanazokat a családokat látod ott este.

Valószínűleg náluk sem rendszeres, csak egy közös program elcsúszott picit.

2017. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha fáradt akkor alszik bárhol vagyunk.

Ha nem akar akkor nem alszik bàrhol vagyunk.

Visszük magunkal. Vagy nagyira hagyjuk mikor hogy.

1,5éves.

2017. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenkin számára áll meg az élet azért este hatkor, mert gyereke születik.
2017. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!