Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan családot, ahol...

Ismertek olyan családot, ahol az egyikőjüknek sok gyerekük van, a másikuknak nem sikerül a baba?

Figyelt kérdés

Abból szoktak kiindulni, hogyha sok a gyerek a családban, akkor az egy termékeny család, és mindenki könnyen esik teherbe majd.

Tudtok kiugró példát?


2017. júl. 28. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak ebbol kiindulni ...
2017. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hidd el sok helyről hallom, maximum felétek nem mondják ezt, ahány ház ...
2017. júl. 28. 15:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 gyerekünk van, férjem öccsééknél 10 éve nem jön a baba. Ilyenre gondoltál?
2017. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk. En vagyok a "nyomi" két ev kellett h végre teherbe essek. Bezzeg a nővéreim... Viszont egynek se lett lánya. Ebben meg en vagyok a "különleges". ;)
2017. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem(44 éves vagyok) 3 gyerekem van,a bátyám nem kapkodta el-46 éves-és eddig még csak 1.Bár,még akarnak....

Apukámék 4-en voltak testvérek.Ehhez képest a legidősebb fiúnak nem született gyereke,Apukám ikertestvérénél 3 gyerek született(ám egyiknek sincs gyereke,holott már mindhárman 40 év körüliek),a legkisebb testvérüknek szintén 3 gyereke van(ott mindháromnál van gyerek,2-nél 2 gyerek,egyiküknél 1.)

Anyukámnak 1 testvére van,Neki 2 gyereke.Ott csak az egyiknél van 1 gyerek(nem is lesz több,már 50 éves lesz a csajszi),a másik is már a negyvenes évei közepén jár,ott sem lesz már gyerek.

2017. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Pont ilyenre gondoltam.

Ismerek én is egyet, csajszi meddő, 3 másik testévre meg 2 gyereken túl vannak.

2017. júl. 28. 15:53
 7/14 anonim ***** válasza:

Tudok egy meglepot. Szomszéd lányok ikrek. 30koruliek. Egyiknek van ket 9eves ikerpár kislánya (ketpeteju) es egy harmadik kb 2eves kislánya.

Másiknak nincs gyermeke. Egypetejuek amugy a csajok.

2017. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De ott nem tudni, hogy a testvér nem-e önszántából nem akart gyerekeket. Még lehet várnak
2017. júl. 28. 16:35
 9/14 anonim ***** válasza:

7-es meg a 4es vagyok, de egész pontosan tudom h szeretne mert együtt járunk a Kaaliba. Vagyis mar csak jártunk, mert nekem ugy összejött. És azt is tudom, mert hát azért sokat dumálgatunk, hogy nem ffi oldalon van a baj náluk hanem sajna nála. Van ilyen..


Olyat is ismerek ők is ikerlányok, hogy mindkettőjük meddő. :S ők is egypetéjűek de ők sajnos alapból nem egészségesek. Egyik csípőficamos lány másik gerincbeteg. Persze nem emiatt nem lehet babájuk hanem mert mindkettőnek méhenkívüli miatt mindkét petevezetője és petefészke odalett.. szörnyű dolgok ezek, meg az is hogy azt hiszik, hogy a genetika ne lehetne így szelektív. Sajnos lehet.

2017. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:( ez olyan szomorú :( Még mindig azt mondom, inkább jöjjön a gyerek nem vártan, minthogy várják de az Istenért nem akar jönni :(
2017. júl. 28. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!