Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Regina névnek lehet a becézése...

Regina névnek lehet a becézése Nina?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom bárhogy becézhetem a kislányomat, mégis érdekelne, hogy a Regina névnek hallottátok-e ezt a becézési formáját? Gina nagyon nem tetszik, Regi elmegy, a Renáról meg inkább a Renáta jut eszembe...

2017. júl. 30. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írod, úgy becézed, ahogy akarod. Másnak nem ez fog eszébe jutni, úgyhogy valószínűleg sokszor el kell majd mondanod, ha azt akarod, hogy más is így hívja.
2017. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
En Ninanak becezem a Reginamat.
2017. júl. 31. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam így becézni a Reginát. De ha nektek ez a forma tetszik, akkor használjátok.
2017. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Én már hallottam Borbálát Csacsának becézni, eszembe nem jutott volna a levezetés..


Egy furcsálló pillantásnál többet nem fogtok kapni, de ne számíts rá, hogy más is így hívja majd..

2017. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először csodálkozni fognak, de ha elmondja, hogy így hívják, akkor miért ne hívná úgy más is?

Én Olíviából hallottam Lolát. Először azt hittem, rosszul értem, le-Liviztem, kislány kétszer kijavított, utána már rendesen a nevén hívtam. Nem kell ehhez magyarázkodni se gyereknek, se felnőttnek.

2017. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem logikus. Én nem hívnám így. Azért a becenév bármennyire is szabad műfaj, mindig van valami logika benne hogy alakul ki a név.

Az hogy nekem a Nina becézés tetszett, számomra nem elég indok.

Akkor nevezd el Ninának és egyből van értelme.

2017. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bar nullara pontoztak engem, de nalam van logikai oka a becenevnek.

A kislanyom posze volt, es mindenki Edinanak ertette a nevet, ami annyira frusztralta, hogy elkezdett borzaszto keveset beszelni.

A Ninat konnyen kimondta, es raragadt.

2017. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!