Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesen vennétek fel bikinit?...

Terhesen vennétek fel bikinit? 19 hetes vagyok

Figyelt kérdés
169cm vagyok, 64 kilóval kezdtem, most 66 vagyok. Ti vennétek fel sulyfelesleggel bikinit?
2017. júl. 31. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Én vettem, huszonvalahány hetesen is, nyaralni mentünk.
2017. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Persze. 24 hetes voltam, amikor nyaralni mentünk. Bikini volt rajtam a strandon.
2017. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
61%
A terhesség csodálatos dolog, nyugodtan élvezd a fürdést bikiniben! Semmi kivetni való nincs a testedben, egy csoda növekszik benned!
2017. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is vettem bikinit, 18-19. héten voltunk nyaralni, épphogy látszott a pocakom akkor.
2017. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Az elsővel a 20. hetet kezdtem amikor jött a nyár,simán felvettem a bikinit.

A harmadiknál a 30. hetet kezdtem nyáron, akkor tankinibe éreztem már jól magam a pocak miatt.

Amúgy úgy írod,mintha bocsánat,de egy nagy gombóc lennél...de a leírt adatokból teljesen a normál kategóriába tartozol a magasságodat és a súlyodat nézve. Csak te érzed másképp.. amit megértek,mert terhesen én is úgy éreztem magam,pláne a vége felé amikor az ágyból úgy másztam ki mint egy partra vetett bálna ,pedig terhesen mindig csak a magasságomhoz tartozó normál súly alsó határát értem el.

2017. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
"Ti vennétek fel súlyfelesleggel bikinit?" Én is terhes vagyok, még csak 10 hetes és nem látszik még, de súlyfeleslegem van azért. Amúgy is bikinit veszek fel a strandra:) szerintem ne foglalkozz másokkal, olyan fürdőruhát válassz amiben kényelmesen érzed magad, legyen az bikini, tankini, vagy egyberészes, akár terhesen, akár nem:) terhesen pedig még fontosabb a kènyelem és a komfortérzet:)
2017. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen, felvettem, bár nem volt rajtam súlyfelesleg. Ha lett volna, akkor is felveszem, ahogy most is, hogy van rajtam 5 kiló plusz. Nyugodtan vedd fel. De ha zavar, válaszd a tankinit.
2017. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

Jöhet a lepontozás! :)

Én súlyfelesleggel simán vennék fel binikinit, még kisterhesen is elmegy.

De az óriási pocak, kifordult köldök, szétrepedezett bőr a hason, kéken világító erekkel megspékelve szörnyű látvány.

Pedig nő vagyok, lassan 40 éves és szültem már 2 gyereket, de az ilyenektől rosszul vagyok.

2017. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
A terhesség nem sulyfelesleg. ...
2017. aug. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Egy hete jöttünk haza a nyaralásból, most vagyok 28 hetes. Én bikiniben fürödtem, kifejezetten jól éreztem magam úgy. Csinos terhesnek érzem magam, szerintem szép a hasam. Még nem fordult ki a köldököm, nem repedezett meg a bőröm, az erek is csak a mellemen látszanak, de azt takarta a felső.


Próbáltam tankinit a boltban, de én abban éreztem furán magam, így végül nem vettük meg.

2017. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!