Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák, a nevelt gyereketeket...

Anyák, a nevelt gyereketeket (aki ugye a párotoké), ugyanúgy fiamnak/lányomnak hívjátok, mint az édes gyereketeket?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 16:21
 1/6 anonim válasza:
61%

apa párja engem nevelt lányaként szokott bemutatni másoknak általában.


én őt nevelőanyunak szoktam hívni amikor másoknak bemutatom az egyszerűség kedvééért(:

de otthon a keresztnevén szólítom mindig

2017. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mióta neveli az illető.

Pl barátnőmet a nevelőapja lányomnak, illetve ő apának szólítja. 2 éves kira óta neveli.

A másik bnőm fua már 6 éves volt mikor ők összejöttek. Így a nevükön szólítják egymást.

2017. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha megvan az édesanyával a kapcsolat, az ő érzéseire is tekintettel kell lenni ilyen esetben.
2017. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem.Ő a férjem lánya,és így is mutatom be,

Ő pedig engem a gonosz mostohaként😆

Ez amolyan bennfentes vicc nálunk.Egyébként természetesen a keresztnevemen szólít.

2017. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem 4 eves kora ota neveli velem a lanyomat, osszesen 7 eve. Itthon keresztnevukon szolitjak egymast, de mashol, pl. iskola, tarsasag, a lanyom ugy emlegeti, hogy az apukam. A ferjem is ugy emliti masok elott, hogy a lanyom. Igaz, nalunk az igazi apukajaval nincs sok kapcsolata.
2017. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
A párom gyerekeit 6 es 8 éves kora óta neveljük együtt. Anyának szólitanak amit soha nem szerettem. Én nem szólitom őket fiaimnak. Nevelt fiaim igy beszélek róluk.
2017. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!