Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet valaki attól jó apa,...

Lehet valaki attól jó apa, hogy nem velük él?

Figyelt kérdés
Véletlen baba lett, de közben a kapcsolat véget ért, és elkezdődött egy másik a férfi részéről, ettől még ő lehet később jó apa, vagy az sosem lesz olyan, mintha egy család lennének?
2017. aug. 9. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Is-is. Lehet jó apa a körülményekhez képest, de az sose lesz olyan, mint amikor együtt is élnek.
2017. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Mindkettőre van személyes példám. Az én apámról pl 15 éve semmit se tudok, de egyik ismerősöm meg tényleg példás családapa. Irigylem is a gyerekeit. A lányát pár hónapja elvitte egy luxus üdülésre pl, de egyébként is ahogy tudja támogatja mindkét gyerekét.


Ezt majd az idő fogja eldönteni.

2017. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Hááát? Van olyan, hogy (pl egy alkesz, agressziv, állat) attol jobb ha minél messzebb él.
2017. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljes hülyeség az egész. Ha jó az apa, akkor jól fogja magát érezni vele abban az időben, amit a héten csak vele fog tölteni. Ha meg rossz apa, akkor élhet vele, nem foglalkozna vele, akkor hiába látja minden nap nem beszélheti meg vele a dolgait.


Nem attól valaki jó szülő, hogy együtt él-e a gyerekkel. Ez csak sztereotípia, na meg jó gyalázása egy olyan férfinek, aki végül mégsem akart a gyereke anyjával vesződni, ha egyszer úgysem ment.

2017. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos én hallottam olyan példát, hogy apa lelépett, és végül példás apa lett.

2017. aug. 9. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az elsőnek teljesen, az utolsó előttinek részben igaza van.


Lehet valaki csodás apa, ha nem él a gyerekkel, de olyan sosem lesz a kapcsolatuk, mintha együtt élnének.


Az együttélés persze nem tesz senkit jó apává önmagában, de a jót jobbá teszi.

2017. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen.

Amiatt rossz onnantól, hogy heti x időt tölthetnek együtt, nem megy haza, nincs az a családi meghittség, sajnos nem ugyanolyan.

2017. aug. 9. 23:39
 8/9 p.szabina1223 ***** válasza:
Jelenleg az én kislányom apja sem él velünk és nem is vagyunk kapcsolatban, de a gyerekéhez jár, vesz neki, amire szükség van, szereti őt, apának elég jó. Persze szerintem sem ideális az állapot, már többször nekiültünk megbeszélni, hogyan tovább. Ő szeretné ha folytatnánk, én is hajlanék rá, de van pár dolog, amit alaposan meg kell még beszélnünk.
2017. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szorítok nektek!
2017. aug. 10. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!