Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy ne vakarja...

Mit tehetnék hogy ne vakarja el a szúnyigcsípéseit? 20 hóbapos. Sajnos véresre vakarja folyton kapargatja valamelyiket. :- (

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kend be Fenistillel, míg egyben van. Vagy ragaszd le, ha már sebes. Én ezt a kettőt szoktam.
2017. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kenegesd neki folyamatosan Fenistillel
2017. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Hol van annyi szúnyog, hogy több is van rajta?
2017. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

3-as,bárhol....

Lehetetlen a szúnyogokat kiirtani...

2017. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3as ezt a kerdest nem ertem ne haragudj. Aludtal mar egy szunyoggal egy szobaban?? Egyetlen egy is eleg hogy reggel akar 10 csipessel ebredj. Ezen kivul barhol. Az en kerdesem inkabb az lenne te merre elsz h ezeket nem tudod? Megyunk oda lakni :-D
2017. aug. 10. 07:50
 6/8 anonim ***** válasza:
5 napja reggelre kb 20 szúnyogcsípésem volt. és még most is kínzóan viszketnek. Ezek valami másfajta szúnyogok, régebben 2 nap alatt elmúlt.
2017. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 07:50

Gyűlölök mindenféle bogarat. Viszont szeretem a levegős lakást. Mindezen okból kifolyólag, amit nyitva tartok , azon mindenhol szúnyogháló van.

2017. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cinkrázót vegyél párszáz ft a patikában, nagyon jól enyhíti a viszketést, én is azzal kenem a kisfiam (kb. 10 éve bárányhimlőre is ezt kaptam, mert ugye az is iszonyat viszketett)
2017. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!